Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányok, járnátok vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, járnátok vékony fiúval?

Figyelt kérdés

És most a ducit nem 60-65 kg-ra értem hanem mondjuk minimum 70-re :)


Zavarna titeket ha a fiu jóval vékonyabb nálatok? :/



2016. dec. 28. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerelemben nem számít. Nem az számít,ami kívül van,hanem ami belül. :) Ha tényleg szeretitek egymást akkor nincs probléma. :)
2016. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

[link]


Tényleg olyan k*va nehéz a keresőt használni?? SZABÁLYBAN IS BENNE VAN!! mielőtt kiteszel egy kérdést nézd meg hátha más már feltette-e vagy ha azért írod ki, hogy rádírjon priviben pár ducibb lány, akkor meg ne köntörfalazz!!

17f

2016. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 72 kiló vagyok (165 cm), és én nem foglalkozom vékony srácokkal. Ennek oka az, hogy mellettük nem érzem a férfiasságukat. Bár nem kell engem megvédeni (önvédelmi sportra járok lassan 6 éve) de a biztonságérzet nekem is fontos, és egy vékonyka fiú mellett ez nincs meg. Bár engem akkor sem vonzottak amikor 55 kiló voltam..
2016. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem.

De most pld. egy nálam kb. 4 kg-mal könnyebb és 4 cm-rel magasabb srác jön be (állítólag én is neki :D) és tudom, hogy ez így nem tűnik nagy különbségnek, de ő határozottan vékony én meg olyan átlag nagyonteteje, már-már duci.:D

Zavar persze, de nem annyira, hogy emiatt elszalasszak egy kapcsolatot.:)

2016. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70 kiló az még nem duci hanem telt!!
2016. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy ferfi nem az izmoktol, vagy a testalkattol lesz ferfias...
2017. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6 - Ezt nagyon adom, hatalmas igazság. Ment is a zöld kéz. :)
2017. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia,én ugyan nem vagyok hetven kiló de alacsony vagyok és így 60 kilóval is duci vagyok,kifejezetten szeretem a vékonyabb,sportos fiúkat de csak ha magasak.Remélem tudtam segíteni!
2017. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!