Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy lánynak udvarolni? Mi ennek a menete? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én sosem voltam jó ebben,tudom,hogy valamit rosszul csinálok, rá szeretnék jönni. Valaki leírná nekem,hogy mi a menete,hogyan kell elkezdeni,mit tegyek v. mit ne tegyek,amikor egy lánynak udvarlok,honnan tudom,hogy ő is rájött,hogy udvarlok neki,hogy beszéljek vele élőben v. facebookon (ha utóbbi,akkor hogy írjak rá,nem akarok minden nap ráírni,nem szeretném zaklatni) stb. stb.

Kérlek,ne hülyéskedjétek el ezt a kérdést,szeretnék KOMOLY válaszokat kapni erre a kérdésre !

Köszönöm a válaszokat előre is ! :)



2016. dec. 28. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
értelme nincs csak hogy felfigyeljen rád jó érzéssel tölti el őket ha azt mondod nekik hogy szépek (akár így van akár nem) és szívesebben beszélnek veled vagy keresik a társaságod mert jól érzik magukat melletted és erre külön taktika szerintem nincs csak adni kell önmagad ha tényleg szépnek gondolod akkor el fogod neki mondani ha okosnak találod akkor azt is elmondod neki stb meg lehet olyanokat is bóknak vesz a lány amit amúgy nem annak szánsz mert neki az fontosabb mint hogy szépnek mondd :D az baromi nehéz amikor tetszik egy lány szép,kedves,odaadó tényleg tök aranyos meg minden de elég butácska...de ő ezt nem tudja magáról és neked azt kell erősíteni benne hogy ő márpedig igenis okos...na az tényleg baromi nehéz...
2016. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerzel egy ilyen udvart és azt mutogatod neki és akkor udvarolsz neki... Szerinted??

17f

2016. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Állj! Ha tetszik egy nő, az csak neked tetszik.

1 beszélgess vele

2 ismerd meg

3 döntsd el hogy tényleg tetszik.e

-főképp a döntéseiben

4 ha érdeklődik akkor van esélyed

- Ha ismerkedtetek és eddig sem érdekelted, kár pazarolni az időt, nem ugyan az az értékrendetek, nem fog eléggé tisztelni stb még ha összejönnétek is ezek a problémák előjönnek

5 érdeklődik onnantól már magától megy a dolog, hajtsd, üsd a vasat és aztán várd a reakciót, mindig várd meg a visszajelzést abból építkezz

2016. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennyit se tudsz, akkor várj vele még pár évet.
2016. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj vele beszélgetni. Ha pl. Ketten vagytok valami szituáció miatt, ne legyél zavarban és nyomkodd a telód, hanem állj a sarkadra, és beszélgess vele. Próbálj nyugodt lenni, legyél laza, csak add magadat. Ha nagyon lepattint, akkor úgyis mindegy. Vigyél neki csokit. adjál le jeleket. Akár kétértelműeket is. De ne akard féltékennyé tenni, mert ha nem vallottál be neki még semmit, arra fog gondolni, hogy ő értette félre a dolgokat. Figyeld egy kicsit, de egy idő után mindenképp valdd be, hogy érzel valamit iránta.

Facebookon írj rá, valami indokkal. Pl lecke,ha osztálytársad. De mindenképp személyesen mondd el neki, hogy tetszel neki, te vagy az udvarlója. Legyél figyelmes, udvarias, ne bántsd meg, jegyezd meg, ha valamire szüksége van. Ha valaki emlékszik egy kis elejtett megjegyzésedre, az mindig jól esik. Próbáld keresni az alkalmat, hogy együtt legyetek, pl. Várd meg ha hazamegy stb.

Hagyd, hogy megmozgasd a fantáziáját. Ha elkapja a fejét, mikor nézed, az jó jel. Meg ha izgatott, és furán vigyorog, miközben veled beszél,vagy ha próbálja tettetni, hogy nem érdekled.

Mondd el a barátaidnak, ha adódik olyan helyzet, esetleg azoknak, akik jóban vannak vele.

Nagyon fontos: Ne tagadd le sok ember előtt egy ujjal hozzá nem érnékstílussal, nagyon rosszul tud esni.akkor már inkább valld be. Az nagyon imponáló.

Saját tapasztalatok alapján.

Sok szerencsét!

2016. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"adjál le jeleket. Akár kétértelműeket is."

Így van, és legalább ennyire figyeld is a metakommunikációs / nonverbális jeleket.


Egyébként stílusa válogatja, add önmagad, ahogy a te személyiségedből jön. Hiába mondanék egyéni sajátosságokat, nem biztos, h neked az működne, pl én szeretek férfiként nyíltan bókolni nőknek (már aki felé jól esik), és nem szoktam rágörcsölni, legalábbis huszonéves korom óta, tehát csak kifejezem, ami jön belőlem (persze szelektálva, kontrollálva a megnyilvánulásaimat), és figyelem a nők reakcióit "fél szemmel" (nyíltan nem lesem a reagálásukat, mert az zavarná a legtöbbjüket).


Szóval inkább olyan javaslatokra figyelj, amelyek általános érvényűek és nem egyéniek. Az imént egyénit írtam, egy vonást a több közül, melyek egyénileg nekem működnek, meg még egyeseknek is működnek. Ezért az említett módszereim neked vagy bejönnek, vagy nem.


De az viszont általános érvényűen működik, hogy figyeld a nők reagálását, de az NE nyíltan. Nem kell minden áron unottságot, közömbösséget tetetni, csak ne erőszakold rá a nőkre, hogy figyeled a reakcióikat. Lazán (már amikor sikerül lazának lenni).


Az is általános érvényű, hogy kezdeményezz, pl írták mások is: menj oda, beszélgess egy lánnyal. Meg minél többel.é Aztán valamelyikkel majd kialakul valami.


Arra NE alapozz, hogy kiszemelsz egy bizonyos lényt és rágörcsölsz évekig... Egy percet se! Tudom, kamasz korban nehéz megállni, de hát... majd idővel rájössz, hogy a szerelem sötét verem, nem szabad ráállni egy bizonyos nőre. Persze akihez leginkább vonzódsz, avval is beszélgethetsz, de tudomásul kell venned, hogy vagy ővele jössz össze, vagy más lánnyal. Ezt nem határozhatod meg, mert az élet nem ilyen egyszerű. Hanem mind több lány felé nyiss, beszélgess velük, aztán valamelyikkel összejössz napok, hetek alatt.


Az meg gondolom számodra is unalomig hallott klisé -bár reális!-, hogy muszáj kellő önbizalommal rendelkezni a csajozáshoz, de NEM beképzeltség kell és NEM látszat vagányság!

Hanem BELÜL, lélekben kell ilyen vonatkozásban rendelkezni legalább egy bizonyos szintű önbizalommal.


Sok mindet lehetne még erről írni, pár lényegest kiemeltem.


Azonban óvakodj a pua-tanfolyamoktól, írásoktól, bár nyilván sok mindent érdemes végiggondolni, és szeretek nyitottan olyasmit is megvizsgálni, ami érzelmileg , vagy pl első benyomásra távol áll tőlem, ilyen a pua is. Olvastam tőlük, h tudjak vitázni e rendszerrel. Arra jutottam, hogy van, amiben egyet értek velük, van, amiben nem. Szóval egy az egyben NE vedd készpénznek, amit írnak, mert pénzről szól a rendszer, ezért egy része erőltetett marhaság, más része viszont tényleg reális.

2016. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy röpke gondolat arról, hogy na és vajon mitől lesz önbizalmad? Elsősorban önismereted mélyítésétől. Egy szint után kellő önbizalmad lesz, de persze mind az önbizalom, mind az önismeret mélyítés élethosszig, végtelenségig tartó folyamat - ideális esetben.
2016. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy suliba jarunk meg egy osztalyba de o egy masik faluba lakik akkor mit csinaljak?
2021. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!