Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek kb egy héttel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kb egy héttel szünet előtt van értelme elkezdeni udvarolni egy lánynak?

Figyelt kérdés
És ha még nem kovácsolódtunk össze annyira akk vegyek neki karácsonyra ajándékot? Ha igen akkor mit?

2016. dec. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért számít az, ha szünet előtt, alatt vagy után kezdesz el udvarolni?
2016. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes,és ha tetszel a lánynak is akkor tenni fog róla,hogy minél többet beszélgessetek stb. de ahhoz előbb lépned kell :) Amúgy valami kis apróságot(hógömb,karkötő stb.)+csokit vennék neki ha nagyon szeretnél.
2016. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lépj. Valami apró ajándék karácsonyra, persze előtte beszélgess vele.
2016. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szabolcsattila ***** válasza:
Persze hogy érdemes. Ha nincs suli beszéltek telon meg oldalakon és ha nem laktok messze egymástól találkozhattok is. Amugy én is igy vagyok de én nem azon gondolkozok hogy érdemes lenne-e mert az. Hanem azon hogy mikor lenne jó alkalmam mert már 2 elcsesztem.
2016. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes

Valamilyen ékszert,medált,fülbevalót vagy egy angyalka díszt

2016. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!