Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért nem szeretneek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem szeretneek elsők lenni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta hogy volt egy barátnője és mikor megtudta hogy szűz, otthagyta. A másik ismerősöm azt mondta hogy jobb ha nem szűz mert azt már jól megleget dugni.

A fiúk nem szeretnék gyengedek lenni?

Csak dugni szeretneek vagy mi???

De amúgy én is azt vettem észre hogy nem szeretneek elsők lenni


2016. dec. 28. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

változó minden fiúnál

én pl rendes kapcsolatra hajtanék (ha lenne :D) és nem a dugást helyezném a középpontba először azt venném figyelembe h a társam mit szeretne én a másodlagos lennék :) az mind1 h hányadik ha jól megvagyok vele :)

2016. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Kinek mi.. Azert az elso kapcsolatomba jo lenne ha mindketten kezdok lennenk. Hogy utana mi lenne azt nem tudom.. De amugy igen + a lqny jpbban kotodik ahhoz akicel elveszti, gondolom nem akarnak felesleges terhet cipelni..

117f

2016. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben a srácok (15-20 évesek) pont hogy akarnak elsők lenni.
2016. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én mondjuk a 25 pluszosokra gondolok
2016. dec. 28. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
20-as éveim elején vagyok, de én is jobban örülnék, ha első lehetnék egy lánynak. Akkor teljes esélyegyenlőséggel indulhatnánk. És igazából nem is szeretnék "elhasznált" barátnőt, aki már "túlzottan tapasztalt". Bár tény, hogy nem oszt, vagy szoroz túlzottan.
2016. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Hulyeseg en meg annak orulok ha egy lany szuz mert az csak nekem megtisztelo ha nekem adja azt

Meg nem jo az ami szelel olyan tag

2016. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na ilyenek is kevesen vannak mint az utolsó.

Ők már férfiak. (a 25 plusszosak).Sokszor egy jó dugást többre tartanak mint a gyengédséget. Biztos van aki nem. De sokan igen.

2016. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
valahol meg tudom érteni ha a 25+ korosztalyra gondolsz nekem is baromi fura lenne ha annyi idősen szűz lenne egyből elkezdeném keresni az okát mert az SOHA nem véletlen van...akkor vagy ronda a csaj vagy annyira idegesítő hogy senki nem tudja elviselni esetleg annyira visszahúzódó hogy egy kávét is csak félve kér a pultnál...azért hogy ha picit is normális vagy és nem vagy embertelen ronda akkor lehetsz akár fiú akár lány 20 éves korodig biztos lesz egy komolyabb kapcsolatod de 25 ig egészen biztosan...ha nem akkor el kell kezdeni keresni a bajt mert olyan nincs hogy valaki normális és szép is és még szűz 25 évesen...most el lehet kezdeni fitogtatni hogy már pedig de igen, nem olyan nincs akkor ott valami baj van...
2016. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is inkabb az olyan jon be, aki meg szuz.


Ha mar "tapasztalt" az olyan mintha valaki hasznalt zsebkendojebe fujnam az orrom.

:dd

2016. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

25 vagyok, en is ha választhatnék a nem szuzet választanám. Nagyon sok türelem es fegyelem kell ahhoz, hogy a tapasztalatlanbol egy normális szexuális élet alakuljon ki. Nem lenne mar türelmem es kedvem ujra elkezdeni azt amit kamaszként, majd' egy évtizede már(!) csináltunk, feltárni a másik nemet, megismerni, megtudni en mit szeretek, a másikat rávezetni, aztan ujra, másik partnerrel pl oralba bevezetni, megteremteni azt a közeget, hogy egyáltalán o hagyja nekem...

Nem. En ezen mar túl vagyok, tudom mit szeretnék, ismerem a jelenlegi partnerem, tudom mit szeretne, nem kell, es alkalmunk sincs 40-60 órákat szöszmötölni egymással, meg dryhumpingolni. Egy csók sem nagy szám és pláne nincs ingerem 10 percig csinalni, főleg ha tudom hogy van jobb és ha ügyesek vagyunk az mind két félnek elég sokkal nagyobb dolgokra is. Van saját albérletem, nincs meg az a vibrálás, hogy a "jaj a szüleink ránk nyitnak de egy kis petting talán belefér"; na meg ha rám nyitnának akkor mi lenne? Felnőtt férfi vagyok párkapcsolatban, ha úgy döntünk párommal akkor házasságban. Ez csak egy kínos szituáció de semmi tiltott gyümölcs-szerűség nem lenne benne... Ez egy tini számára maga az élet, és ha ranyitnak sarkából fordul ki a világa, nálunk legfeljebb a másnap reggeli kávénál szemlesutve adjuk at a cukrot, de egy nyitottab családban 1-2 poén elhangzik es ennyi.

Mielőtt valaki félre értene, egy uj partnert is szívesen "felfedeznék", kiderítenénk, hogy a másik mit-hogyan... izgalmas lenne, de inkább csak teher lenne egy szűzlány bizalmatlankodása, ott ahol tapasztalt partnerrel gördülékenyebben találnánk egymásra...

Végül pedig: ha szerelmes lennék a lányba, ez nem probléma lenne csak egy közös élmény, semmiképp sem szakítanék vele emiatt...

2016. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!