Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudok segiteni a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudok segiteni a baratomnak ez ugyben?

Figyelt kérdés
Sajnos a barátom bőre eleg durván pattanásos es nem csak az arcan hanem a hatan is tobb mint 9honapja egyutt vagyunk es szegyenli, nem akarja megmutatni. en mindig mondom neki hogy attol igyan ugy szeretem es nem erdekel de leszarja. tippeket szeretnek higy pattanasos borre mi a megoldas.
2016. dec. 28. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén? Bőrgyógyász!! Öcsémnek is gondja volt vele, de végül rávettük, hogy elmenjen és külön kiíratott neki valami krémat, amivel keni az arcát és az valamennyire segít.

Szóval mennyen el előbb bőrgyógyászhoz, mert lehet más pattanása van vagy nem tudom ._.

2016. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az uncsim gyógyszert szedett rá. Tuti h van valami segítség. Forduljatok orvoshoz szerintem.
2016. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!