Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jól elbeszélgettünk, és nagyon sokszor. Ő is rám írt egy ideje, és én is rá, szóval ez kölcsönös volt. Két napja viszont pár szavakat válaszol, így nekem már el is ment a kedvem attól, hogy ráírjak. Engem ez bánt, hogy előtte jókat beszélgettünk, most meg semmi.. Mit kéne csinálnom? 16/l

2016. dec. 28. 23:49
 1/6 anonim válasza:
Találkozni szoktál vele?
2016. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

valszeg megunt, nem talált témát, mindent tud rólad, vagy csak rossz kedve volt eddig és volt kivel beszélnie ...

vagy jelenleg van rossz kedve és azért

2016. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy mi bántja, hogy megsértetted-e őt valamivel vagy valami olyan történt vele, ami szomorúvá teszi. Segíts neki, ha valami olyan problémája van! Ha azt mondja, hogy semmi baja és minden oké, akkor vagy depressziós, vagy valaki mondott neki valamit rólad. Esetleg beleszeretett valakibe, de nem akar téged megbántani. Ha jóban vagy a barátaival, kérdezősködj, hogy ők is észrevették-e a változást, s ha igen, mi az oka
2016. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársak vagyunk, de csak a suliban szoktunk találkozni. De szerintetek ne írjak rá többet, és várjam hátha ő írni fog?
2016. dec. 28. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezz rá miért lett ilyen visszafogott. Ez a ne írjak rá duma hülyeség!!! Próbálj vele beszélni erről ,hogy régen sokkal jobb volt stb. :) hajrá
2016. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2016. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!