Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit találtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit találtok vonzónak egy fiúban?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2016. dec. 29. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

kisugárzása

modora

stílusa

dumája

kinézete

15/L :D

2016. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy fiú nyitott, humoros, szeret viccelődni. A külsőt illetőleg nekem nagyon vonzó ha ing van rajta *_*

15/l

2016. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha udvarias. Sajnos ezt a tulajdonságot már ma nem annyira tartják fontosnak, csak egy vagy két velem korú ilyen fiút ismerek. 16/L
2016. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erről tudnék egy csomót mesélni. De nincs kedvem leírni,már kezdek álmos lenni. Ma taliztam egy fiúval. Mi fogott meg benne. Hjaaj. A szeme,a mosolya,h kedves,illedelmes. Hjajjjjj.😍😍
2016. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy külső megfog, belső megtart (vagy valami ilyesmi:D) Na eszerint fogok haladni, mert gondolom úgyis inkább a külső dolgokra vagy kiváncsi. Mondjuk ez is mindenkinél más, no mindegy. Szóval nekem az olyan fiúk jönnek be, akik lehetőleg nem vékonyabbak nálam (ami azért nem nagy kihívás, átlag testsúlyban bőőven benne vagyok, csak na, a lányok szeretik azt hinni, hogy a pasijuk meg tudná őket védeni ha kellene:D) Általában a kockás hasért szoktak odalenni a csajok, én inkább a bicepszet szeretem:) Sötét haj- világos szem kombó a kedvencem, de ki nem állhatom, ha egy pasi többet foglalkozik a hajával, mint egy átlag lány. Felőlem akár tüsi haja is lehet, nem érdekel, csak ne állítgassa minden második percben:D Azt hiszem ennyi, más most nem jut eszembe, de azért ezek sincsenek kőbe vésve, ezek nálam csak olyan bónuszok. Az ember személyisége azért többet dönt el. Ez az egész megint szubjektív, de hát leírom a véleményem, mert ezt kérdezted:D Szeretek nevetni szóval a jó humort nagyon tudom díjazni, a nyitottság is plusz, mert nem tudok sokáig ülni a seggemen, szeretek új dolgokat kipróbálni és hát egyedül azért mégse olyan izgi:D Ha a gondolkodásunk is egyezik nagyjából, azért az is fontos, de ezt nem fogom most kifejteni, nem is tudnám, ez úgyis csak akkor derül ki két ember között ha már ismerik egymást.. Hát nem is tudom mi van még.. legyen udvarias, meg azért érezzem, hogy fontos vagyok neki/szeret velem lenni, ne szarjon rám. 17/l
2016. dec. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam is érvényes a „külső megfog, belső megtart” elv. Külsőre leginkább a sötét haj-sötét szem jön be. Ezek mellett legyen magasabb és idősebb nálam. Fontos számomra, hogy egy fiú ápolt legyen - ezt nem csak az olyanra értem mint pl. haj, fürdés naponta, vagy a ruhák, hanem a bőrre is. Én sajna erre elég érzékeny vagyok, nem szeretem, ha az emberek nem foglalkoznak a bőrükkel. Lehet, hogy ez egy kicsit furán hangzik, mert legtöbbször a fiúkat valamilyen furcsa oknál fogva melegnek tartják, ha ápolják a bőrüket. Persze ezt nem úgy mondom, hogy túlzásokba kell esni ápoltság terén, a manapság túl sokszor előforduló páva fiúkat finoman szólva... Nem kedvelem. Na, ennyit a külsőről.

Belsőnek... Leginkább az vonz, ha egy fiú okosabb nálam. Nem kell egy zsenipalántának lennie (mert azokat sem kedvelem, sajnos én ilyen kényes típus vagyok :D), de legyen okosabb nálam. Emellett legyen mérsékelten vicces, introvertált és hasonló személyisége legyen, mint nekem. :D 16/l

2016. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom inkabb kulsore gondoltal. Nekem nagyon vonzo,ha egy fiunak hosszu labai vannak,ujabban folyton az ilyen pasikra csorgatom a nyalamat. Szinten elolvadok attol,ha valakinek izmos,formas feneke van😀

Inkabb a vekonyabb,de nem tul sovany testalkat tetszik. Az az idealis,ha lathato rajta,hogy azert szokott sportolni,de nem tul izmos. A voros haj a nagy kedvencem,sajnos eleg ritka. Nem igazan szoktak tetszeni a szoros fiuk,bar erre is van ellenpelda. Inkabb a kulonlegesebb stilusu fiuk jonnek be,taszit,ha egy srac folyton elegansan oltozik.

Egyebkent ez is csak egy elkepzelt ideal,vagyis azoknak a tulajdonsagoknak a felsorolasa,amik tetszeni szoktak. Viszont van egy fiu,aki nagyon bejon kulsore,es alacsonyabb illetve vekonyabb nalam,barna haju es babaarca van. A legjobb baratnom folyton leszolja,hogy szerinte milyen csunya,nekem megis nagyon tetszik.

Belsore szamomra vonzo,ha egy fiu nyitott,baratkozos tipus,humoros,oszinte,mindenrol van velemenye,udvarias(elottem is irtak,hogy sajnos ez a mai vilagban sokakat hidegen hagy). Ezekbol viszont nem engedek,sosem jonnek ossze olyan fiuval,akiben a fent emlitett tulajdonsagok nincsenek meg.

2016. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elkezdtem írni de csupa sablonos dolog jött csak :D

Igazából itt csak a szingli lányok tudnak helyes választ adni mert aki kapcsolatban van az elkezdi írni a barátja viselkedését és külsejét. Én is ezt kezdtem el írni hogy milyen a párom. De amit még előtte is fontosnak tartottam az az ápoltság, udvariasság, hogy legyen velem összhangban, mert lehet egy hú de csilivili aztakúva csávó, ha nem vagyunk összhangban, hogy legyen bohókás ha kell vagy legyen komoly ha kell, és hogy megüsse azt a szintet amikor rámondom hogy oké :D mármint külsőleg bejöjjön. Nem vagyok rózsaszín habfelhőben élő lány, nem kell nekem egy Leonardo Dicaprio, de tetszen, mert hülyeség hogy csak a belső számít. Persze már van az a szint mikor már egy ember annyira szereti a párját, hogy történjen bármi,akár egy autóbaleset ahol eltorzul az arca, akkor is ő lesz a legtökéletesebb külsejű férfi a világon. Bocsi a sok rizsát csak nem szeretem leszűkíteni a témát egy bizonyos dologra, mert soha semmi nem fekete és fehét és összetettek a dolgok

2016. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18/l az előző
2016. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát ez biztos hogy nem ide illik amit most írok:D

-15/F

-175cm

-zöldes barna szem

-sötét haj

-kocka hasam nincs de izmos vagyok (de edzek arra)

-humorérzékem az van

-Jóképű? hmm.. az vagyok mondták is, meg meg is néznek

-nem vagyok bunkó sőt, illedelmes

-és introvertált vagyok

(akit érdekel a negatív tulajdonságom az írjon:D)

2016. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!