Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha facebook...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha facebook beszélgetésnél láttamozta az üzenetem, de nem reagált rá?

Figyelt kérdés

Mindig azt szoktam hinni,hogy én rontottam el vmit. Egyik barátom egyszer azt mondta,ne törődjek azzal,hogy nem válaszolt,lehet dolga volt,vagy sok üzenet jött be egyszerre és másoknak írogatott,rólam meg elfelejtkezett,mert már látta az üzenetet.

Mivel nem akarom zaklatni (ha netán történne ilyen eset legközelebb),hogy reagáljak rá ? Meddig várjak ? Ha sokáig nem jelez vissza,akkor írjak neki valamit ? Ti mit csináltok ilyenkor ?



2016. dec. 29. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

ird neki;

Te:Úristen,mitörtént a kezeddel,jól hallom?:o

Ő:Mi történt volna??

Te: Csak mert nem irsz vissza xy nap óta

2016. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haverod el van tájolva, vagy csak nem akar megbántani. Ezt a csajt 100% hogy jelenleg nem érdekled, és ezt nehéz megváltoztatni, amit most nem fogok leírni. Magyarázat hogy higgy is nekem, azért nem válaszol mert nem érdekled, ha érdekelnéd, gondolj bele. Neked írna vissza először, folyamatosan várná hogy mikor írsz neki. Még akkor is válaszolna legalább annyival hogy bocsi most nem érek rá, később írok. Sajnálom, de nem érdekled 18/f
2016. dec. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem történt meg,csak megkérdeztem,hogy mit tegyek,ha előfordulna :D Köszi a válaszokat :)
2016. dec. 29. 02:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki fontos nekem annak visszaírok. Azoknak nem szoktam akik teljesen hidegen hagynak, fa5zságokat írnak míg bosszantanak. Gondolom ez lányoknál is így műkődik, szóval van egy rossz hírem.
2016. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát írd talán meg neki, hogy miért nem válaszol?Vagy írd hogy majd ha lesz ideje akkor írjon..Ennyire egyszerű és beválik, ha erre sem ír akkor meg nyílvánvaló lesz hogy nem kíváncsi rád.De komolyan azt javaslom hogy simán írd neki hogy írjon, ha ráér.16/L
2016. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!