Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak a duci lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak a duci lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Én nem így tapasztalom.:((

2016. dec. 29. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz ez alatt? De amúgy nekem a normális testalkat jön be, talán a kicsit sportosabb.

17f

2016. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek, de van akinek igen, pl nekem. Aztán másnak a sovány, megint másnak a sportos, van akinek a normál stb.
2016. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a duci lányok is. Nem mérvadó, hogy milyen a súlya, ha kedves, intelligens, meg mosolygós. :D
2016. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Inkabb a husi szot hasznalnam erre.

Ha a 0 a gebe es 10 a hajas 5 az atlag, akkor ilyen 4-7 kozotti testalkatot tartok elorebb :)

2016. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a duci, teltebb lányok tetszenek ^^


15/F

2016. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is a vékonyabb és sportosabb lányokat szeretem.
2016. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem tetszem a srácoknak,többen meg is jegyezték-olyan is volt,aki körítés nélkül-hogy lenne honnét fogyni. A fiúknak a vékony csajok tetszenek,vagy. max azok,akiknek széles csípőjük van(ott van rajtuk plusz).
2016. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Leninszobor válasza:

Mindegyiknek megvan az előnye, nekem pl tetszenek a ducibb(nem bálna) nők, akiket meg lehet jól markolni bárhol, de a vékonyak is, akiket jól fel lehet kenni a falra és könnyebben arrébb tudod tenni pózváltásnál.

Bocs, hogy elég szexuális töltetű lett a válasz, de mivel a külsőről volt szó, ami nem más, mint szexuális vonzalom ezért az érzelmi részére nem tudok kitérni, annál nem a külső számít. Ha a kettő együtt működik, akkor nincs baj.

2016. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A fiatal fiúknak általában a sovány tetszik, aztán később változhat a helyzet.
2016. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem igen. A feneke legyen jó nagy. Szeretek nagy kofferbe pakolni.

migiri migiri úúgy ám!!!

2016. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!