Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkinek nem tetszenék így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek nem tetszenék így?

Figyelt kérdés
Duci vagyok de teszek ellene már. Sajnos azt veszem észre hogy senkinek sem jövök be. Próbálok csinosan öltözködni de nem vesznek rólam tudomást a fiúk. Ha lefogyok ez meg változhat?

2016. okt. 11. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Arctól függ! Nem mindig a duciság a lényeg, ha mellé nem vagy szép akkor sajnos ez van! Az öltözködés pedig minimálisan számít.
2016. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mások miatt ne akarj megváltozni. Hidd el, hogy lesz olyan fiú, aki önmagadért fog majd szeretni és azért, amilyen vagy!
2016. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Domaházy Ákos ***** válasza:
Hat én azt mondom hogy azért mozogj rendszeresen ahogy tudsz de biztos van olyan fiu akinek bejösz. mindannyian vagyunk sok félék vagyunk ki hogy mennyire milyen fele képpen szereti tudod. de amúgy türelem a legfontosabb kulcsa hogy szerelem bármi legyen is. Én nem rá találtam a szerelemre hanem megérkezett hozzám és jól jártam mert ikerlángok formájában vagyunk a barátnőmmel. És mindennap egymásnak vagyunk minden. ennyi amit mondani tudok
2016. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel valkinek csak nem tudod :) hány éves vagy?

17f

2016. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél;)
2016. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy duci?
2016. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!