Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okosak kisaszonny kérdése:

Mit jelent ha az egyik fiú oszt. Társam egyik órán tök cuki meg rendes amúgy meg le de szar?

Figyelt kérdés

Matekon egymás mellett ülünk és akkor mindig tök cuki meg rendes piszkálja a hajam rajzolgat az ÉN füzetembe stb. Amúgy meg egész nap le se szar. Konkrétan még kösszönni se köszön. A

Ja és azt majdnem elfelejtettem hogy barátnője van.



2016. dec. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből a leírásból nem tudtunk meg semmit rólad. Neked tetszik? Nem hiszem,hogy bejönnél neki. Ha pedig barátnője van akkor felejtsd el!
2016. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A matekóra úgy is szar... legalább van kit buzerálnia unalmában. Te meg hülye vagy és hagyod.
2016. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszok tökéletesek. Vagy te hiszed hogy titkon tetszel neki(ezesetben jó hülye vagy). Vagy csak megkérdezted. Szerintem nem érdekled.
2016. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A "matekon egymás mellett ülünk" résztől kezdve teljesen egyértelművé válik a dolog: unatkozik, és te megfelelő vagy arra, hogy elüsse veled a matek óra idejét.
2016. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, csak azt, hogy unatkozik matekórán. Te meg nyelvtanon nem figyelsz eléggé. :D
2016. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!