Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rendes lányok nem rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes lányok nem rendes pasira vágynak igaz?

Figyelt kérdés
Mármint nekik az ilyen csibészek jobban tetszenek nem? Tudjátok, hogy kikről beszélek, akik csinálnak valamit, de felmerik vállalni, mert nem gerinctelenek :). Általában nem süteményt csinálnak, hanem hülyeségeket, gonoszon tréfákat és hasonlók :D..

2016. jún. 21. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, nálad mit jelent a rendes lány és a rendes pasi fogalom. :)
2016. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A rendes jelen esetben azokra jellemző, akik minden kis csínytevéstől rettegnek és csak panaszkodnak, hogy lefogunk bukni, jajj mi lesz most, meg hasonlók :D.. Akik nem szeretnek bajba kerülni, azok a rendes pasik/lányok, ők általában nem bunkók, de sok mindentől félnek :O..
2016. jún. 21. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mondjuk ki, de így van hát! :D Bár csak a magam nevében beszélek. Nem mindenki van így ezzel.
2016. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudtam én :D, ezért beszélnek rólam annyit :D.. Majd akkor csinálok nekik meglepetést :P
2016. jún. 21. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van így, azaz pl. velem csak félig. :D Én mindig is jó gyerek voltam tökéletes magatartással, leszámítva, hogy folyton elkéstem a suliból... xD Szeretem ha egy pasi laza, humoros, de ne menjen bele minden hülyeségbe, ami kipattan a haver fejéből. Legyen felelősségteljes, tudja mérlegelni mi az, ami még tényleg vicces és mi az, ami legfeljebb gyerekes, vagy nagyobb baja lehet belőle. 17/L
2016. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én rendes lánynak tartom magam.

Jól tanulok, jól viselkedek, nem dohányzok, és nem iszom le magam minden hétvégén, mint sok kortársam.

És én is a hasonló rendes srácokat keresem :D

Nem az ilyen csibészeket, vagy hogy nevezted :)

14

2016. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A csibész az tréfa mester, és nem alkoholizáló, drogos mit tudom én milyen gyerek :D
2016. jún. 21. 18:36
 8/9 anonim válasza:
Én kettő között vagyok de mind a két oldal felfigyel rám a rendes lányok is és a rosszak is(utóbbi kissé zavaró).
2016. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn ha így vesszük ahogy mondtad nem vagyok „rendes lány" szóval èn nem vágyik rendes pasira
2016. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!