Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés

volt egy srác aki nagyon csúnyán átvágott és kihasznált.... sírtam is miatta eleget de úgy döntöttem, hogy most már elég. Próbálok nem rá gondolni és arra , hogy fáj ez az egész de nem megy. minden nap eszembe jut, és nem tudom kiverni a fejemből ezt az egészet...

a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám végre túl tenni magam rajta? :(



2016. dec. 29. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis higítóval
2016. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hidd el csak az idő segít ebben is. Meg oersze h állandóan tereled a gondolataidat.
2016. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az idő valóban segít. Másra nem nagyon tudsz támaszkodni sajnos ..

Maximum még azt kipróbálhatod, hogy mindig keresel valami tennivalót, ami legalább egy kis időre elvonja a figyelmed.

2016. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt az érzést. De az nem tesz jót ha görcsösen sietteted hogy most márpedig elfelejtsd. Mert akkor csak ez fog ismétlődni a fejedben hogy elfelejtem..elfelejtem...de ez nem így megy. Mondják itt az időt. Az is segít. De a legnagyobb segítség te vagy. Saját magad. Lényeg hogy erős legyél és elő a magabiztossággal. Ez csak azzal megy.
2016. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel.
2016. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!