Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy végre el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre el tudjam felejteni a lányt, aki miatt szenvedek? 20F

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy nem vagyok az egyéjszakás kalandok és könnyűvérű kis r#bancok híve (ezzel a korombeli lányok jelentős részét ki is pipálhatjuk).


3 éve kezdődött a kapcsolatunk, de több ismerősöm már akkor mondta, hogy emelett a lány mellett csak sérülni fogok, mert míg én inkább romantikus beállítottságú, nem túl gazdag családból származó gyerek vagyok, ő inkább csak bulizni szeretett és elég bőkezűen szórta a szülei pénzét és mivel mindig mindent megkapott, nem igazán tudott értékelni semmit és senkit maga körül.


A szintén gazdag barátnőin kívül senkivel sem szimpatizált emiatt, velem viszont valamiért már a kezdetektől kedves volt és hamar kiderült, hogy ez az "elkényesztetett, felszínes úrilány" csak egy szerep, és valójában nagyon is értékes lány. Rengeteget beszélgettünk és mindent megosztottunk egymással, pedig semmi közös nem volt bennünk. Érdekelte őt, hogy milyen az én életem falusiként, én pedig szívesen meséltem neki és tanítottam neki új dolgokat.


Végül 2 év ismerettség után vált világossá számomra, hogy mennyire fontos nekem ez a lány és képtelen vagyok csak barátként kezelni (addig is többször csattant már el köztünk csók, de mindegyik részegen történt, így ő nem vette komolyan). Végül mikor már nem bírtam tovább magamban tartani az érzelmeimet, szerelmet vallottam neki és össze is jöttünk :)

Tökéletes volt minden, rózsaszín köd, határtalan boldogság...

Bármit megtettem volna ezért a lányért, egyszerűen az lett 'életcélom', hogy ő mindig mosolyogjon és hogy úgy szeressem őt, mint senki más.


A bökkenő csak annyi volt, hogy hozzá volt szokva hogy a korábbi pasijai elhalmozzák ajándékokkal és mindenhova elviszik, amit én nyilván nem engedhettem meg magamnak és rosszul is

éreztem magam emiatt...ő persze mondta hogy ez nem baj, megvesz ő magának mindent amit akar (nyilván nagyon megvigasztalt ezzel...).

Később viszont megváltozott és elkezdett távolságtartóbb lenni. Kérdeztem, hogy mi történt vele, mi a baja de azt mondta hogy nem miattam van és ne foglalkozzak vele (ez már bőven elég volt ahhoz, hogy onnantól csak ez foglalkoztasson). Aztán egyszercsak nem vette fel a telefont, nem írt vissza, nem reagált semmit semmire. Elmentem hozzá Budapestre, ahol a szülei azzal fogadtak, hogy az új pasijával külföldre költöztek.

Hogy ezt hallva milyen érzések voltak bennem, azt nem részletezem, szerintem felesleges.

Végül 3 nap után írt nekem, hogy bocsássak meg neki amiért nem volt velem őszinte és sok boldogságot kíván.


Azóta sem sikerült teljesen magamhoz térnem ebből a sokkból és valahol még most azt remélem, hogy csak rémálom az egész, viszont mivel ez lassan 5 hónapja történt, idejét érzem, hogy lépéseket tegyek a továbblépés érdekében, csak éppen fogalmam sincs, hogy hogyan tegyem. Egyszerűen képtelen vagyok azóta úgy beszélni egy lánnyal, hogy akármilyen szintű bizalmat is táplálni tudjak az irányába. Csak az jár a fejemben, hogy ha az eddigi életem legkülönlegesebbnek hitt lánya is képes volt ezt megtenni, akkor mire számítsak a többitől....persze tudom, hogy nem az összes lány ilyen, de több ilyen csalódást nem szeretnék átélni.



2016. nov. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gyógyító az IDŐ, most gyógyulj!

Továbblépni ráérsz később is, bízom benne, hogy nem fogsz még egyszer csalódni.

2016. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Új csaj kell, pont. Anélkül nehéz lesz. Engem is hasonló szinten vertek át, összejöttem egy másik csajjal, aki mondjuk rohadtul nem tetszett, de pár hét alatt kikúrált :) Azóta újfent pozitívan tekintek a jövőbe! Bár a bizalmam azóta már többen próbálták kijátszani, de én résen voltam. Amióta sokkal jobban figyelek a gyanús részletekre, és freud-i elszólásokra igyekszem terelni a témát, azóta minden nőről kiderült, hogy hazudik. Vagy füllent, ne legyek már tiszteletlen! :D
2016. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ido ido..haverok/programok.

mindenki megkapja a maga pofonjait. Sott,tobbet is.:) de azt tudni kell,hogy mindenbol fellehet allni,es tovabblepni. Meggyaszolni egy ideig meg normalis.

2016. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tesó, a jövő margójára kiemelek pár dolgot a szövegedből, amiket érdemes átfutni néhányszor:


---------------------


"romantikus beállítottságú, nem túl gazdag családból származó gyerek vagyok, ő inkább csak bulizni szeretett és elég bőkezűen szórta a szülei pénzét és mivel mindig mindent megkapott, nem igazán tudott értékelni semmit és senkit maga körül"


számíthattál erre, ne hidd, hogy az emberek meg fognák változni majd a másik miatt, ilyen nincs, meg aztán nem is egészséges dolog ilyet elvárni bárkitől.


---------------------


"Végül 2 év ismerettség után vált világossá számomra"


Két év relatíve hosszú idő ahhoz, hogy az esetleg feléd érzett vonzalma ne kezdjen csökkenni idővel. Így is úgyis ez lett volna a vége, ezzel csak annyit akarok mondani, hogy ha legközelebb kiszemelsz valakit, ne várj vele 2 évig, tisztázd vele a dolgokat minél hamarabb, különben úgy jársz mint most, hogy fél év múlva is még rajta kattogsz, plusz 3 év az életedből...


---------------------


"Bármit megtettem volna ezért a lányért, egyszerűen az lett 'életcélom', hogy ő mindig mosolyogjon és hogy úgy szeressem őt, mint senki más."


Asszem itt buktál meg nála.


---------------------


"A bökkenő csak annyi volt, hogy hozzá volt szokva hogy a korábbi pasijai elhalmozzák ajándékokkal és mindenhova elviszik, amit én nyilván nem engedhettem meg magamnak és rosszul is

éreztem magam emiatt...ő persze mondta hogy ez nem baj, megvesz ő magának mindent amit akar (nyilván nagyon megvigasztalt ezzel...).

Később viszont megváltozott és elkezdett távolságtartóbb lenni. Kérdeztem, hogy mi történt vele, mi a baja de azt mondta hogy nem miattam van és ne foglalkozzak vele (ez már bőven elég volt ahhoz, hogy onnantól csak ez foglalkoztasson)"


Meg itt.


---------------------


"Csak az jár a fejemben, hogy ha az eddigi életem legkülönlegesebbnek hitt lánya is képes volt ezt megtenni, akkor mire számítsak a többitől..."


Ne általánosíts. Most ezt megszívtad, igen, szar érzés, meg minden. De ez visz előre az életben, sokan nem látják ezt ilyenkor. Az ember a kudarcokból tanul, azokra építkezik. Akármilyen rossz is most, lehet, pont ez a lány kellett ahhoz, hogy majd 2 év múlva olyan párt találj magadnak, akiről álmodni se mernél. Az biztos, hogy legközelebb alaposabban meg fogod válogatni, kire szánsz időt.


A fő probléma azzal van, hogy igazából nem voltál valami érdekes a lánynak. Az hagyján, hogy nem halmoztad el ajándékokkal, de még hangoztattad is, hogy téged ez zavar. A kicsit is értelmesebb nők nem várják ezt el, sőt, igazából sértő is, hogy ha "meg akarod őket vásárolni". Még ha ehhez is szokott, szerintem tényleg nem várta el tőled.

Ami a plusz hiba itt, hogy te alárendelted magad nála, ahogy írtad, "bármit megtettél volna érte", meg az volt az "életcélod", hogy ő boldog legyen. Hát, ezt sikerült is elérned, mert ő most boldog feltételezhetően, te meg nem.


Tényleg csak egyet tudok tanácsolni a jövőre nézve. Kicsit becsüld meg magad, ne abból álljon az életed, hogy másokat elégítesz ki lelki (meg egyéb) téren. Egyedül te vagy fontos magad számára. És nem, ez nem azt jelenti, hogy szard le innentől kezdve a kiszemelteket, vagy esetleg ha kapcsolatban vagy egy lánnyal, önző legyél vele szemben, vagy ilyesmi. De első sorban magadra koncentrálj... Legyél elégedett, kiegyensúlyozott, hidd el, mert ez visszaköszön a kapcsolatban is. Messzebb jutsz ezzel a taktikával, mintha állandóan arra játszanál, hogy jaj, csak a másik boldog legyen, meg elégedett velem, mert nekem az a boldogság, ha ő boldog... Nem... Egyedül te számítasz.


Egyszerűen csak nem voltál érdekes a lány számára egy idő után. A nők nem arra vágynak, hogy minden téren, minden oldalról körbenyalják őket, eléggé csökkenti a vonzalmat, mikor ott vagy állandóan, 0-24 valaki számára, felajánlod magad ezüst tálcán. A nők számára is kell ez az elérhetetlenség érzés, hogy küzdeniük kelljen minimálisan a figyelmedért, egy olyan valaki figyelméért, aki ezáltal felértékelődik, hisz nehezebben kaphatja meg a nő őt, mint a többi parasztot. Ezt csak úgy általánosságban mondom, a való életben is tökre megfigyelhető jelenség: az a csaj, akire görcsösen nyomulsz, ott loholsz nála, nyomod az ultrakedves, megalázkodó, mindig készségesen rendelkezésre állót, abban hitben, hogy te most a kivétel vagy, mert te nem egy vagy a sok bunkó közül, hidd el, hamarabb elmegy tőled a kedve az illetőnek, mint az említettek közül bármelyiktől.

2017. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!