Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért mentek buliba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért mentek buliba?

Figyelt kérdés
Szóval ha elmentek egy buliba, várjátok azt, hogy esetleg egy helyes fiú felszedjen titeket? Vagy egyéjszakás kalandra hajtotok? Erre nagyon kíváncsi lennék, most név nélkül elmondhatjátok, senki nem fog rátok rossz szemmel nézni. Csupán azt szeretném megtudni, hogy érdemes-e buliban csajozni. Mert én mint fiú például csak annak a reményében mennék, hogy felszedjek egy szép lányt. Előre is köszönöm a válaszokat 17/f

2016. dec. 30. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Öreg tényleg ennyire nem látod át?? Tinik, a határokat próbálgatják, lazítanak a bulival, a buli nem feltétlen azt jelenti, hogy gyertek szabad vagyok mindenki azt tesz velem, amit akar... Ezért sem értem miért mondják itt ezeket, hogy én más vagyok, mint a többi nem bulizom stb-stb, de istenem a buli nem csak rossz lehet és nem is muszáj piálni, hogy jól ellegyél.
2016. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én fiúként is azért járok, hogy végigtáncoljam az estét.
2016. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Hogy jol erezzem magam. Ilyen egyszeru :D
2016. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
93%
Nem szoktam bulizni.
2016. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi közösségi találkozón ismerkedtünk meg.

Purim ünnepén, akkor még csak baráti volt aztán szerencsére kialakult :)

Én elejétől fogva kedveltem, de én ismerkedős típus vagyok, nekem nem ügy leszólítani egy fiút, mert 50-50-ként kezelem az embereket.

Egyenrangúak vagyunk, nem vagyok kis liba, hogy ne lehessen rólam kritikát fogalmazni de én is megmerem mondani a magamét.

Ezért aztán engem nem szoktak felszedni, és én se szedek fel senkit, nálam az ilyesmi nem működik.

Ez a dolog, hogy fiúk, lányok külön klikkek-így alakulnak ki felszínes kapcsolatokat.


Egyébként ott ismerkedsz ahol akarsz.

Annyi alkoholt iszol amennyit szeretnél.

+

Eszem ágában se lenne egy éjszakás kalandokra.

2016. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

5-ös

Egyébként még annyit, hogy szerintem mindenki jobb ha a maga szellemiségéhez való csoportokkal társul.

Ha téged frusztrálnak a bulizások akkor nem jársz el, hanem ismerkedsz könyvtárban stb;

Meg ha már egy lány elvárja, hogy felszedjék, akkor szerinted mire számíthatsz?

IQ szint, felfogóképesség, érzelmi igények szerinted mekkorák ilyen esetben?


Azt várod tőlem mint emancipált nőtől, hogy azért menjek el valahova, hogy ott várjak a "felszedőkre"?

Ez már alapból vesztes mentalitás fiam, ha pedig egy férfi nekem annyira megéri akkor én nyitok feléje, mint én párom esetében is.

Nekem ez nem okozott gondot, hamar felfogtam a helyzetét, mennyire nehéz ez neki.

Én vagyok egy kis ribi, hogy várjam, hogy a sült galamb a számba repüljön.


Ezért nem jöttek ki sokszor a magyar fiúkkal és végül választottam magamhoz valót, zsidó srácot.

Mert neki nem kell azt magyarázni, hogy egy háztartásban neki is van dolga, és a komoly döntésekben nekem is ugyanannyi szójogom van.


Az egész társadalom felszínes, átlátszó, mézes-mázas, csili-vili rákfenéje már benne rejlik a kérdésedben.

Ha te már úgy nézel egy nőre mint felszedhető tárgy, akkor ott problémák vannak.


Ez a véleményem, ettől függetlenül miért ne lehetne buliban csajozni?

2016. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Egyébként ezt az oldalt nézegetve jöttem rá, hogy valójában milyen mélyen vannak agyilag sokan.

Menj azt szedd fel a neked való csajt mint egy darab szemetet.

Aztán még csodálkoztok, hogy minden színésznő héber.

Ha ilyen hapsijaink lennének mint nektek csajok, mi már sehol se lennénk.

2016. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok egy kis ribi,


Mármint nem vagyok.

Uccsó kommentnek jó, vicces volt itt olvasgatni de már ideje egy könyvet a kezembe fogni, mert elbutulok még a végén.

2016. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben a társaság miatt járnak vagy a "kalandok" miatt. De nemcsak a bulikban lehet ismerkedni.

Hogy válaszoljak is, jómagam nem járok ilyen helyekre.

2016. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszom az oldalon.

Reszben mert jol esik elmenni vegre valahova ahol nyugodtan hulyeskedthetunk es a sok idegen embert is jo figyelni kivulrol ha eppen csak leulsz, engem borzasztoan letud kotni:D masreszben igen ha epp nincs senkim, akkor nyilvan annak remenyeben is vagyok ott hatha valaki odajon, esetleg megismerkedunk, de ennek is ket fajtaja van, vagy megengedsz neki relativ "mindent" es kb vege a ka nagy ismertsegeteknek vagy ha kicsit normalisabb kesobb is beszelgettek meg aztan kitudja .:D najo kicsit eltertem mar a tematol.

2016. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!