Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek komolyan nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek komolyan nem számítanak a belső értékek? Csak külsőre mentek?

Figyelt kérdés

Csajok, nektek komolyan mindegy, hogy egy srác belső értékei milyenek ? Csak az a lényeg hogy kigyúrt legyen és páva ?

Teljesen átlagos fiú vagyok, rengeteget sportolok, és nem nézek ki rosszul , egyáltalán nem vagyok kövér, de nem vagyok kigyúrt. Volt már pár kapcsolatom, de mindnek gyorsan vége lett, mert a csajok ráugrottak egy kigyúrt baromra, akinek az agya helyén is fehérjepor volt...

Szóval, már komolyan nem lényeg, hogy egy srác / férfi belső értékei jók legyenek ? (Okos, kedves, segítőkész, figyelmes stb...)


18/f


2015. jún. 17. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne fontos.

Attól, hogy te pont ilyen lányokat fogtál ki, nem csak ilyenek vannak.

2015. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Csak az szamit persze azert nem art ha vonzodok az illetohoz.

Pelda: en a parom neten ismertem meg es sokaig nem lattam rola kepet a szenelyisegebe szerettem bele. Mikor meglattam nem volt kinezestre az esetem de mar fulig bele voltam esve es tokeletesnek lattam , imadom es vagyok ra a mai napig. Mar tobb mint 3 eve egyutt vagyunk :)

18/L

2015. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Ezt az ertelmetlen rinyalast konolyan nem ertem.(fiu letemre)

A lanyoknak pont hogy szinte csak a megjelenes,stilus,es a duma szamit.Most az egy tini kapcsolatba hol fontos hogy okos figyelmes vagy?Fontos persze,de a celtudatossag magabiztossag,humorossag sokkal megnyerobb.Ez a Szerelmi sirankozas..Atyaeg

2015. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a kigyúrtak tetszenek. Sőt, sokaknál nem az az első szempont, hogy éppen milyen a testalkata.

Te próbálkoztál rossz lányoknál.

2015. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Fontos a külső, de a belső mégfontosabb.

Nem kell kigyúrtnak lenni, sőt..én nem igazán ájulok el egy kockás hastól. Látszódjon, hogy ápolt.

Legyen udvarias. De ne csak a kiszemelttel, hanem mindenkivel. Fontos, hogy megbízható és figyelmes legyen. Nem kell lángésznek lennie, de a butasághoz se legyen köze.

Egy lányban ne csak a testet lássa, hanem a lelket is, próbálja minél jobban megismerni azt.

Kb így:) 16/L

2015. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem számítanak a belső értékek. De a külső is számít, olyan szinten, hogy tudjak hozzá vonzódni. Viszont lehet akármilyen félisten külsőre, ha belsőre rosszul vagyok tőle. Ez is emberfüggő gondolom, nem a megfelelő lányokkal kezdtél. 18L
2015. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen sport az, amiből rengeteget csinálsz, aztán mégsem látszik rajtad? Sakk? WoW? Fedettpályás zsebhoki?
2015. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem ez számít, hanem összességében minden.

Minden nap van több olyan kérdés is, hogy a lányok csak a kigyúrtakat szeretik és olyan is, hogy a lányok csak a vékony cicafiúkat szeretik. Na most akkor mit is szeretnek a lányok? Minden lány mást. Nem ugyanolyan az összes létező lánynak az ízlése :)

2015. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Triatlonozok, szóval a felsőtestem nincs kigyúrva, a vádli meg a comb meg teljesen mindegy általában nem azt nézi senki :)
2015. jún. 17. 13:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Számomra fontos a külső most le lehet hurrogni, mert hülyeség ha azt mondja valaki hogy nem fontos... viszont lehet akármilyen Ryan Gosling ha közben egy tapló. Azért a vonzalom nem árthat,ha megvan.
2015. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!