Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk help me! - Ti ezt inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk help me! - Ti ezt inkább idegesítőnek vagy pozitív tulajdonságnak találjátok egy lánynál?

Figyelt kérdés

Tehát az a szitu, hogy van egy lány aki mindig irosgat nektek de szép a lány meg minden, de ti mégsem érdeklődtek valami miatt iránta,viszont azért vissza írtok neki.

Aztán egy idő után azt gondoljátok hogy elég lesz mert még mindig nem igazán fogott meg titeket, és letörlitek.

Aztán a lány ezekután is rátokír, hogy miért töröltétek le és hogy hiányoztok neki.

Nos ez idegesítő VAGY pont ez fog meg benne és újrakezditek az egészet?

(Remélem érthetően írtam le.)



2016. dec. 31. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
idegesítő
2016. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem hailyen egyértelmű módon kifejezte azt hogy nem jössz be neki, akkor felesleges erőltetni, nem minden nő nézhet ki úgy mint én, a mai fiataloknak a tapasztalat kell kincsem.

89N

2016. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önismeret, önbizalom, kommunikáció - ezekre keress rá és tanulj.
2016. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő. Nem véletlenül töröltem
2017. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a fiúnak nem jön be a lány akkor idegesítő
2017. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!