Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők! Mennyit számítana...

Lányok, Nők! Mennyit számítanak nálatok a belső értékek? Mekkorát dobhat egy pasi esélyein az első találkozásnál, ha elmondja azokat? Mi az, ami jó belső tulajdonságnak számít?

Figyelt kérdés

Sok barátom mondta azt, hogy jó szívű, kedves, megbízható, segítőkész, kommunikatív, szerény, visszahúzódó vagyok, aki kiáll a barátaiért (még mondta azt pár csaj és pasi [nem homár alakok] ismerősöm is, hogy elég jól nézek ki, de ezt nem gondolom magamról), figyelek arra, aki hozzám beszél, stb... Viszont emellett önbizalom hiányos is vagyok, túl stresszelek egy csomó dolgot, sok dolgot nem merek megtenni vagy ha már megtettem, akkor utána a szívem a torkomban dobog (pl.: egy randira hívás is nagyon nehéz nekem), sok dologhoz lusta vagyok, stb...

Ha ezekkel nem lehet megfogni egy lányt sem, akkor a jó hobbikkal meglehet? 18/f



2014. aug. 12. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok... 19f...

Neten kérj találkát, élőben még nekem se megy :s

2014. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

nem kell hobbi... ezek a tulajdonságok+önbizalom

és biztos lesznek jelentkezők majd!:)

nem kell mindenkinek megfelelni, elég ha magadnak megfelelsz és ezek által azt közvetíted az emberek felé, hogy te tisztában vagy az értékeiddel, mersz kezdeményezni... és ez hidd el nagyon fontos!

2014. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha határozatlan és visszahúzódó vagy, akkor kicsit kevesebb eséllyel indulsz. Ahhoz, hogy egy lány így elfogadjon, türelmesnek kell lennie és meg kell várnia, amíg felengedsz mellette és megmutatod az igazi éned. Csak a lányok többsége nem erről a türelemről híres. Az első benyomás visz mindent. Próbálj meg lazább lenni, első randin viccelődj sokat, mosolyogj és legyél határozott. Amúgy menj el például külföldre egyedül. Az sokat dobna az önbizalmadon. Én is voltam, és a környezetem egyből jelezte, hogy mennyivel határozottabb lettem. Rengeteg ingyenes program van diákoknak, szóval nem pénz kérdése.

Mindenesetre sok sikert és ne aggódj! Lesz olyan lány, aki szeretni fog:)

24L

2014. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és értelmes válaszokat! :)

1.: neten már próbálkoztam, de akkor is nagyon izgultam és akkor is felsülés lett a vége mindennek.

2.: Én valahogy soha sem tudtam elfogadni magamat, maximum 50%-ban...

3.: Nem tudok beszélni semmilyen nyelvet sem a magyaron kívül, de egy munkahely talán sokat dobna rajtam. És az igazi énemet még nem tudtam megmutatni senkinek sem (nagyon szeretem a romantikát, a sírós filmeket, stb.), de ezt nem is szeretném hamar megmutatni... És könnyen el tudok csevegni mindenkivel, csak az első pár órában vagyok ilyen visszahúzódós típus. Nincsen nagyon humorérzékem sem, pedig próbálok viccelődni...

2014. aug. 12. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy munkahely is nagyon jó. Mert ott is megismerkedsz sokféle emberrel, és határozottabb leszel. Hát az írtak alapján, akkor lehet én is azt javasolnám, hogy interneten próbálkozz, mert akkor első randin egy fokkal jobb lesz:) Meg tényleg nem kell görcsölni ezen. Add magadat és majd lesz valaki, akinek ez bejön. Csak mutass is valamit magadból, ne húzódj a háttérbe, mert akkor még esélye sem lesz szegény lánynak észrevenni Téged. És a melóhely jó ötlet, szerintem próbáld meg. Meg aztán lehet ott fogsz megismerkedni valakivel:)
2014. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyik barátom össze akar hozni egy olyan csajjal, akivel tök ugyanolyanok vagyunk. Legalábbis szerinte.
2014. aug. 12. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér:) Ha nem is jöttök be egymásnak, de legalább nem mondhatod azt, hogy meg se próbáltad:)
2014. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!