Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Szerintetek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Szerintetek is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akit szeptember óta ismerek. (Középiskola kezdés) Év elején tetszett, utána nem nagyon, és most megint. De most nem ez a lényeg.

Október környékén bevallotta az egyik lánynak, hogy szerelmes belé,( én ezt félfüllel hallottam és utána bizonyítékokat kerestem, és találtam is a viselkedés alapján) de ő nem nagyon repesett az örömtől, és ezt meg ie mondta. Most elcsitultak a bizonyítékok. A többi lány mind úgy tudja, hogy még mindig belé van zúgva, legalábbis nekem ezt mondták. De a fiú év elején és mostanában is sokat utalt arra, hogy tetszem neki. Vagy hát 2x is jött elő azzal egy mindennapi szituacioval, hogy milyen romantikus. Ami egyébként se volt az. Meg voltak mg ilyesmi jelek. Csokit is kaptam tőle azzal az indokkal, hogy küldtem neki a leckét amikor beteg volt. De utana is ugyanezzel az indokkal kaptam tole mikulásra mini haribot neg smartiest es a hatuljara ra volt írva, hogy i love you (gyárilag vannak ilyenek).

Most már teljesen összezavarodtam, hogy akkor mit keres a másik csaj a kpben



2017. jan. 1. 15:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és én nem mondtam semmit a barátnőimnek, mert a másik lány barátnői is.
2017. jan. 1. 15:05
 2/2 anonim ***** válasza:
De aranyosak :DDDD hát én speciel nem adnék csak úgy egy lánynak csokit, főleg i love you feliratosat. Szoval biztos bejossz neki. A fiúnak meg szerintem mind a ketten bejottok, azer van a másik lány a képben.
2017. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!