Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk örülnek annak ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk örülnek annak ha egy lánynak teljesen ok az elsők? Nem jobb egy olyan lány aki még érintetlen? Jobb az ha valakit már használtak előtted?

Figyelt kérdés

Itt nem a kislányokra gondolok hanem mondjuk magamból indulok ki.

Februárban leszek 17 éves, szeptemberben volt egy kalandom de nem mertem megcsokolni mert az igazival akartam eloszor csókolózni.

Most nem rég csókolóztam eloszor de ebbe a fiúba szerelmes vagyok.

Szerintetek jó neki az a tudat hogy vele csókolóztam eloszor és hogy teljesen érintetlen vagyok?

Vagy leszarja?

Ő idősebb sokkal 25+


Ő anugy tisztában van vele hogy nehez eset vagyok és nem fogok veld olyan könnyen lefeküdni .

Szóval fiúk!! Várom a válaszokat mert nagyon érdekel ez a téma


2017. jan. 1. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
25 felett lehet már nem érdekli, viszont benne van a pakliban, hogy csak a szüzességedre pályázik, de ahogy érzed. Hiába van amúgy tisztában vele, ha van elég türelme akkor tud annyit várni hidd el, főleg ha már ráunt a vele egykoruakra.
2017. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez pedofilizmusnak minősül.

Egyébként is, inkább korodbeliekkel kellene járnod. Úgy utálom, hogy a mai középiskolás lányok mind sokkal idősebbekkel jönnek össze, a szerencsétlen srácok meg nem találnak senkit a korosztályukban... Nagyon szomorú...

2017. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ha csak le akarna fektetni akkor minek farasztana magát? Miért nem keres olyat aki egybol lefekudve vele?

Nagyon jó csávó megtehetné ezt is.

2017. jan. 2. 00:06
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Mert a szűz lány az szűz lány... azért...


De utána no rinya, ha a meglép a csávesz!

2017. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
én örülök ha első lehetek valakinek bár ez elég ritka tekintve hogy min 15 de sokkal inkább 16-17 éves lányokat keresek több okból is jol esik ha én vagyok neki az első. nincs exe aki után futhatna... nyugodtan elcseszhetek kb mindent (nyilván nem direkt) mert nem fogja tudni mihez hasonlítani :D meg megtiszteltetésnek is érzem hogy engem választott akár 100 embert utasított el előttem akár 1 et sem... 17/F
2017. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Huh de jó lenne egy ilyen lány kifogni

16f

2017. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan a barátodtól függ hogy érdekli-e vagy sem, mindkét opció lehetséges. De te ismered a legjobban :D

Viszont egy valami nagyon szexuálja a szememet. Mi az hogy "akit még nem használtak"? Emberekről beszélsz basszus, nem egy pár cipőről. Ez annyira undorító amikor valaki úgy beszél másokról mintha szimpla tárgyak lennének. Mondom ezt úgy hogy én is februárban leszek 17 és még csak nem is csókolóztam, szóval nem lehet rám fogni hogy magamra ismertem volna :D

2017. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hanyadikan töltöd a 17 et?
2017. jan. 2. 01:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen magasra jut a lépcsőházban, BADUMTS
2017. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem láttok bele a csávód agyába de nekem biztosan jól esne és örülnék is neki. Ebben az elb****tt generációban ritka az ilyen. Amúgy így én is megkérdezném, hogy miben jobb nektek kicsi túlzással 2x annyi idős mint ti a ti korosztályotokból? Nem akarok senkit megbántani de ennyire csábít a fix fizetés, lakás, autó? Vagy mi? Én is itt vagyok 19 évesen és a 16 éves kiszemeltemet egy 30+-os FÉRFI vitte el. -_- Grat mindenkinek, hogy itt tartunk! És bocs még 1x, nem bántásból írtam.
2017. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!