Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jobb ráírni egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jobb ráírni egy lányra facen? Ha fent van. Vagy ha nincs?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor éppen kijelentkezik
2016. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ha fent van

közvetettebb a kapcsolat

2016. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a célod.

Beszelgetni akarsz vele, vagy csak rá írni úgy, hogy sokáig ne írjon vissza?

2016. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, hogy viasszaír és neked megint írni kell akkor olyankor amikor nincs fent. Ha beszélni akarsz vele és szeretnéd, hogy rögtön válaszoljon akkor nyilván olyankor amikor fent van.
2016. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Élőben beszélj vele.Velem sokszor megtörtént már,hogy a srác élőben nem mert odajonni hozzam vagy beszélgetni,csak Facebookon.Ha élőben nem vagytok egy hullámhosszon,akkor semmi értelme.
2016. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Élőben is beszéltem már vele,facebookon csak ritkán. :)

Nem nagyon merek ráírni. Egyébként uyganabba a suliba járunk,szóval tudok vele beszélni. Facebookon egyébként már 3-szor írtam rá,akkor is mindig gyorsan válaszolt,ha pl. kérdeztem tőle valamit és ő is visszakérdez. Egyébként én 18/F,ő 16/L.

2016. dec. 30. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Irj ra nyugodtan ha fent van, aztan ugyis latod hogyan reagal.
2016. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell többször,ne legyél nyomulós,mert a lányok (ebben a korban) nem szeretik.Először csak legyetek nagyon jóban,had gondolkozzon el mi lenne ha ti ketten...
2016. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a fácséval csak csínján, nekem már volt belőle problémám:

volt egy lány a sulinkban és tökre tetszett, de mindig a baráti körével mozgott, így nem mertem odamenni :s egyszer ráírtam szünet alatt, chatelgettünk, aztán megpróbáltam elhívni, de épp elutaztak, és mondta, hogy majd suliban menjek oda és beszéljük meg mikor hol talizzunk

aztán chateltünk ezután is a szünet további részében, de egyszercsak nem írt vissza, online volt, látta a msg-t, de mégse...

azt hittem a bnőivel megdumálta a dolgomat, és ellenem hangolták, így haragszik rám, és buktam a talit...

ezért nem is mentem oda szünet után se semmi kontakt nem volt, csak néztük egymást ha szembejöttünk a folyosón, és csak akkor derült ki, hogy vmi elbaszódott a telefonján, amikor már mindkettőknek kínos lett volna odamenni a másikhoz, mert hetek óta napiszinten látjuk egymást, mégse megyünk oda a másikhoz

szóval a szar fb miatt mindketten azt hittük hogy a másik haragszik ránk, és ez a története annak hogy buktam egy jóbőr csajt :'(

2017. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!