Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja, hogy hiányzok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, hogy hiányzok neki, de pillanatnyilag jobb nélkülem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy kezdodott az egesz, hogy a haverja minden nap ott volt mar nala es en többszor mondtam mar neki, hogy mondja meg a baratjanak, hogy egy kicsit ritkabban menjen, hogy tudjunk mi is neha intimebb vagy privat dolgokrol beszelni es tegnap is megkertem erre aztan azt mondta, hogy nem nagyon lehetséges es en el sirtam magam mert rosszul esett, ekkor lerakta a telefont es szakitott. Letiltott Facebookon aztán mikor feloldott én is tiltottam. Azóta újra beszélünk, azt mondja, hogy szeret, de még nem akar kibekülni...majd csak akkor ha haza megyek márciusban. Bizonytalan vagyok és félek, hogy elveszitem :(

2016. dec. 16. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez elég durva.Szerintem beszélj vele hogy te is szereted még őt és majd ha hazamész majd meglátjátok hogy mi lesz.Addig meg próbáld elterelni a figyelmed (tudom nem egyszerű) de kösd le valamivel a figyelmedet.
2016. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta beszélünk és közelebb kerültünk egymáshoz, mindig mondja, hogy szeret és hogy nem csal meg, de szeretné élvezni a szabadságot és még nem szeretne kibékülni.
2016. dec. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!