Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátomat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat a haverjával. Minél kevésbé akarom megbántani hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Tavaly szilveszterkor ismerkedtem meg a barátommal és a haverjával is. Tavaly össze jöttem a barátommal, azaz egy éve vagyunk együtt. 16vagyok a barátom 23. Ő nagyon komolyan gondolja már a közös jövőnket tervezzük, de most szilveszterkor a haverjánál voltunk a barátom hamar elment aludni én még maradtam, beültem a haverja szobájába, aztán bejott a haverja is. Sokat beszéltünk egész este már egyszer összeért a szánk de tudtuk nem lehet mivel nekem barátom neki barátnője van(nem volt ott). És hát én elmondtam neki félek csak a barátom mellett maradni, még előttem az élet de félek elveszíteni is, jobbat álmodni se mernék. Aztán tul közel kerültünk és megbeszéltük hogy ha megtörténik is sosem mondhatjuk el a barátomnak és ha összeveszünk a barátommal akkor szoljak nyugodtan és jön hozzám ahogy tud. Megtörtént. 1.én filmeztünk 3an én meg a haver egy paplan alatt feküdtünk a barátomnak melege volt. Végig simogatta a lábam a lábával meg fogta a kezem úgy hogy a másikat a barátom fogta. Nagyon összezavarodtam. Nem tudom mitévő legyek.
2017. jan. 2. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Talán abba kéne hagynod a k.u.rválkodást.
2017. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Adhatok tanácsot de az nem fog tetszeni..irok pár verziót.

1. Elmondod a barátodnak és ha megbocsájt akkor a haverjának annyi. Meg kell szakítanod a haverjával a kapcsolatot teljesen. (Ha tényleg a barátoddal akarsz lenni.)

2. Nem mondod el neki de akkor a büntudattal kell élned amég csak együtt vagytok és ugyan úgy megszakítod a kapcsolatot a haverjával.

3. Folytatod tovább amit most csinálsz és ha majd kiderűl akkor már nem fogja megbocsájtani mert eltitkoltad, és mindenki sérűl..és továbbra is szarul vagy szarabbúl fogod érezni magad.

4. Elmondod neki, szakítasz vele és ösze jösz a haverjával.

5. Elmondod neki és szakítasz vele.


Szerintem az 1. A leg jobb döntés. De ne feledd ha egyszer megcsaltad akkor nem szereted annyira mint ahogy te gondolod és valószínűleg újra meg fog történni.

2017. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Figyelj.. nagy sz.a.rt csináltál ezt fogadd el:

Attól még k.u.rva nem vagy csak borzasztóan naív :/

Mint minden ilyen dologhoz 2 ember kell, ehhez is. Nem csak te vagy a hibás hanem a pasid haverja is...

Szóval légy őszinte, és talán megbocsájt neked a pasid.

Az a baj, hogy az ember nem értékel sokmindent, amíg azt el nem veszíti..

De már megtörtént, szóval az egyetlen amit tudsz, hogy ezentúl a jó utón haladsz.

2017. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom miért lett az első válaszoló lepontozva.Kicsi szívem a barátodat aki a jövőjét tervezi veled megcsalod a barátjával,hogy nem fordul fel magadtól a gyomrod?Előre sajnálom a srácot.
2017. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%
ribizli. f* sszal aztán téglával fejbeb *szni és utána mehet a selejtbe. ostoba r *banc. kutyából nem lesz szalonna
2017. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
jolvan r.ibanc vagyok.oke. de a tavalyi szilveszter sem a komysagomrol szolt es 15voltam. azota megszerettem mindennel jobban de elni is szeretnek, ugyan emberek ossze akar velem koltozni ki nem ijed meg ettol 16evesen? a kerdesem lenyege mar leirom.akinek nem tunt fel es elkezdte nekem lokni a suketeles hogy MIT CSINALJAK? elmondjam e a baratomnak elrontva a baratsagat vagy hallgassak ameddig tudok vagy szakitsak?!
2017. jan. 2. 22:07
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Igen egy kibebaszottul nagy r1banc vagy

A baratod helyeben ha megtudnam, a sracot összevernem teged pedig porig alaznalak mimdenki elott:)

Te selejt k...rva es beloletek egyre tobb es tobb lesz:(

2017. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mondd el es a haverjaval szakits meg minden kapcsolatot
2017. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jah es hogy a kerdesedre valaszoljak. Igen mondd el mindenfelekeppen

Vagy kinyothatnad a szadat es beszelhetnel vele hogy ne tervezzen ennyire elore

2017. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem annira elolre. olyan 2honapon belul gondolja ezt.
2017. jan. 2. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!