Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a pasimat az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat az egyik haverjával, szakitani fogok vele, de nem akarom, hogy kiderüljön, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A pasimmal fél éve vagyok együtt kb, jól megvoltunk, a szex viszont nem működött, tegnap a buliban az egyik haverja nagyon rám indult én meg nem tudtam ellenállni neki és lefeküdtem vele. Szakítani fogok a pasimmal, de nem akarom megbántani hogy ez kiderüljön, vagy szerintetek rosszabb ha véletlenül tudja meg? Mit csináljak?

2013. ápr. 28. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mond el neki az a legtisztább...
2013. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
úgy lesz a legjobb hogyha te elmondod neki, mert úgyis kiderül, és akkor nagy bajok lesznek.
2013. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsi az esély h ne derüljön ki főleg h a haverja, és nagy gratuláció mert lehet h a haverságukat is elcseszted ezzel.
2013. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Ribanc... ,hogy lehetsz ilyen gerinctelen?
2013. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Tégy az embernek egy szívességet, had tudja meg, hogy milyen barátja van.
2013. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem ribanckodás, lesmárolt és nem bírtunk leállni, felmentem hozzá és szex lett, ez van
2013. ápr. 28. 19:31
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Ásd el magad a "jóbaráttal" együtt.
2013. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Undorító vagy nem tudtál ellenállni? Nem is akartál.......
2013. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mondd el az igazat neki, előbb utóbb úgyis mindenre fény derül.
2013. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
megkívántam, szivesen visszacsinálnék mindent, de sajnos nem tudom... mondom rossz volt a szex a barátommal és tegnap egy helyes, sportos pasi rám nyomult, nem tudtam ellenállni
2013. ápr. 28. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!