Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egyre és egyre több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre és egyre több idióta? NEm akarok veszekedést (illetve max kulturált körülmények között)

Figyelt kérdés

Szóval miért van egy több szűklátókörű idétlen buta,alpári semmit nem tevő ember, aki csak kallódik???Ezt látom mindenhol és már zavar, mindenhol idióták, idióta kérdésekkel, idióta válaszokkal, mindenki a saját igazát írja le, de arra nem gondolnak, hogy egyiküknek sincs igaza.

ezt leginkább tiniknél látom és nem tudom, hogy mit tehetnék, mert egyszerűen én ilyen buta, idétlen emberekkel nem szívesen lennék, jó persze mindenki okos a maga módján, nah de ez az én környezetemben ez nincs jelen.

Gyakorira feljöttem hátha találok közelben élő hasonlóan gondolkodó embert, de elmondom őszintén 1-2 hete olvasom itt a kérdéseket/válaszokat szinte mindegyiket és rosszúl vagyok, elhányom magam hogy a korosztályomban lévők nagyrésze mennyire nem lett megnevelve.

Most csak leírtam pár dolgot indításként, ti hogy látjátok? mit tapasztaltatok? persze engem is lehet szidni, nem vagyok tökéletes nem is veszem magamra, valószínűleg lesznek is olyan válaszok, hogy te is idióta vagy, elfogadom a véleményed és ha ezt gondolod akkor jobb is, mert így elkerüllek.


a másik meg, hogy a tinik ennyire nem tudnak a szüleiktől segítésget kérni fiú/lány ügyben?? Ez nem gáz bmeg ők a szüleid ne legyél már retardált, sőt megsúgom biztos örülni fognak neki, minthogy neten idétlen emberektől szedd fel a saját igazukat, amit aztán magadévá teszel, komolyan nem értek egyes embereket, a jövőjükre egyik se gondol vagy mi?? Mindenki csak a facebook-ról, meg valami inta jó lese tudom írni nem érdekel mert egyszer nem láttam leírva, intagram aztán hogy hol van duplázás a rák tudja, de csak ilyenekről beszélnek, meg hogy ki kivel volt mikor hol mennyi ideig, de arra nem jöttek rá, hogy a MAGÁNÉLET szóba nem véletlen van benne, hogy MAGÁN, a lószart sem érdekel kivel vagy, mikor hogyan és csak erről tudnak beszélni, én komolyan ennél a témánál még a gyümölcstermesztést is érdekesebbnek tartom.


2017. jan. 3. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom mondtam, hogy kulturált, szóval elnézést a sok alpári jelzőért, amik ismétlődtek, de ez volt a legegyszerűbb és ezt nem tiltotta a moderálás.
2017. jan. 3. 20:46
 2/5 anonim válasza:
100%

leszólhattok meg minden, de sajnos egyetértek a kérdezővel, nem véletlen nem írok vissza 1 embernek sem (mintha rámírnának, tudod játszani kell a menőt :D)

Persze ez a szülők hibája és a hibás nevelés, ezeket a stílus jegyeket meg átvették a gyerkőceik és ők is barmokká váltak, de az iskolaiközösség is nagymértékben befolyásolja ezt, ahogyan a közmédia és minden levetítt műsor, a Föld népességének 99% szerintem azt se tudja mi az a photoshop, vagy les*arják mert addig jó míg hamis női ideálokra tudnak rárántani vagy lány esetében hamis férfi ideálra felizgulni.

2017. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek kedves kérdező...én igaz hogy pont az általad nem kedvelt korosztályba tartozom de mindig is kitaszítottként éltem a többi hasonló emberrel akik normálisak csak rájuk aggatják a nyomi stréber vagy csicska jelzőket. Szerintem ez azért is lehet mert nem azt tartják fontosnak hogy mi lesz később,nem gondolnak a jövőjükre csak élnek a mának apuci megveszi az új Iphonet anyuci vesz ruhát meg kaját aztán meg vannak elégedve a tökéletes életükkel....persze nem.várható el hogy az ember tizenévesen magát tartsa el de az ilyenek sajnos kihasználják a szüleiket teljesen...a többi embert lenézik és hangoztatják hogy ők mennyire egyéniségek...nagyon sajnálom hogy ebben a generációban születtem habár lehet hogy máskor sem volt jobb akkor meg mondjuk azért mert néhányan túlságosan is közvetlenek voltak....szerintem kérdező kereshetsz esetleg új ismerősöket akik hozzád hasonló gondolkodásúak akik megértenek és akikkel el tudsz beszélgetni ;) -egy láthatatlan lány-
2017. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

UP

"Az internet nem szült közénk több hülyét, hanem csak rávilágított, mennyien vannak" - valaki egy másik oldalon

2017. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tetszett az idézet és igazság is van benne, remek vágás (legalább témához rakod és nem valami oda nem illőt nyomsz a képembe, köszönöm!!)


1-es válaszoló neked is!


2-es neked is, aki az ismeretlen lány szerepét kapta, sajnos ez van, kitaszítják azt aki más de én megmondom őszintén nem is akartam egyszer se odamenni hozzájuk, nap mint nap hallom a suliban, hogy annak a srácnak mi baja van, mindig egyedül van és vagy olvas vagy csak ül magában és bambul, de nem nagyon érdekel mivel teljesen megvagyok elégedve magammal.

2017. jan. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!