Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő létemre szexelni akarok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre szexelni akarok. CSAK legyen 1. tiszta, nagyon tiszta 2. kedves, kulturált 3. egészséges (legalább nagyjából kizárólagos) 4. gúny, kihasználás, erőszak és fájdalom nélkül Túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

Alapvetően legalább közepes, de inkább jó a külsőm. Annyit randizok, amennyit akarok.


De a férfiak...


Múltkor egy buli után egy meghívott teázni. Nem tudta kivárni, hogy kihűljön a tea, még egy kortyot sem tudtam inni. Végig fogdosott, szegény pultosok már zavarban voltak, talán ki is akartak küldeni a kávézóból. Tényleg szomjas voltam, de ennyire sem volt képes, azt hajtogatta, hogy menjünk fel a szállodába... (fiatal egyetemi tanár)

Az utcán csókolóztunk, és fájó szívvel búcsúztam el tőle. Nagyon helyes volt, de nem kockáztathattam, mekkora bunkó lesz privátban, ha nyilvánosan ekkora.


Tegnap egy idősebb, nagyon tiszta, szuverén férfival kávéztam. Elmondta, hogy tud mosni, vasalni, és nem igényel lelki társat.


Ez mit jelent?!


Elmondta azt is, hogy életveszélyesen megfenyegetett valakit, és komolyan is gondolta.

Szerintem nem teljesen normális.


Én csak dugni akarok. Sok-sok kellemeset. Tisztán, higiénikusan. Azt akarom, hogy babázzanak velem. Ennyi. Sokat akarok?


2014. okt. 8. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Te sem vagy épp túl kívánatos egy normális férfinak tudod, ha csak dugni akarsz. Zsák a foltját...?
2014. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
omg
2014. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Keress egy szórakozni vágyó turistát.
2014. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
korod..?
2014. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Bőven tudsz válogatni és biztosan megtalálod a megfelelőt !

Általánosan: Egy nő ha akar,egy férfi ha tud!

2014. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért mert az utolsó két randid nem sikerült túl jól,attól még vannak normális pasik.Szerintem itt is fogsz kapni néhány ajánlatot:)Csak vigyázz mert itt is sok a tahó meg a pszichopata.
2014. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű jó partnert találni, nehogy azt hidd, hogy a nők sokkal jobbak :D Ha nem is ennyire tolakodóak, vagy taplók, velük más zűr szokott lenni. Némelyik elhanyagolt, túl sokat akar lelkizni, frusztrációt levezetni, stb... Messziről süt róluk, hogy kerüljük el őket.


Szerintem ha találsz egy jó partnert egy barátság extrákkal legyen vezérfonal :) A jó partner felbecsülhetetlen hidd el. (ezért vagyok k. válogatós, hiába sértődnek be egyesek privátban!)

2014. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak mert a mai világban ezt a leg egyszerűbb. Sexelni.neked meg nem jön össze? Érdekes. Rossz emberekkel kezdesz vagy csak rossz helyen keresgélsz
2014. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
ez kamu :D
2014. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Neked mar ilyen oreglany beutesed van, akiknek nemet mondtal azok egy szex-re pont jok..Most minden embernek van valamilyen termeszete, kicsit heves (elsot akit irtal, de lehet csorikam 1 eve nem szexelt, masodik meg enyhen pszichopata, de 1 alk.belefer), most ezeknel jobb nincs, csak esetleg maskepp van defektjuk. Ugyhogy tisztan, higienikusan max. egy vibratorban talalod meg ezeket a tulajdonsagokat, mert a valo eletben mindegyiknek van termeszete, akarata,pofaja,meg mind mondja a magaet, mas vilagnezete stb.stb. En ugy probalom kezelni, hogy nem engedem igazan kozel magamhoz, megtartom mellettuk a maganeletemet es ha mar besokaltam elkuldom oket.
2014. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!