Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egyesek miért elégszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egyesek miért elégszenek meg egy olyannal, aki csak lemeri őket szólítani? (mert ezekből lesznek gyakran pár hónapos kapcsolatok csak)

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
csak én nem értem a kérdést? xd
2017. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem a kérdést. Most miért baj, ha leszólít egy férfi egy nőt? Vagy, most nem értem, hogy ezzel mit akarsz mondani..
2017. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem...

L

2017. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet arra céloz h a lányok mindig azt mondjak h a fiu kezdeményezzen.. Es aki meg nem mer az egy gyáva nyúl.. De en sem vagyok képbe a kérdéssel csak tippeltem..
2017. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez kizárt dolog mert nem tudom, de elmegyek a polgár mester hivatalhoz a jeno úrhoz.
2017. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!