Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se vagyok normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se vagyok normális?

Figyelt kérdés

Akárhányszor belekezdek egy kapcsolatba,mindig csak kibúvókat keresek,szakítani akarok ..mert rám tör egy ilyen magányra vágyó érzés,nem akarok senkihez kötődni...

Tényleg ennyire félnék az elköteleződéstől ,vagy csak szimplán nem vagyok normális..?



2017. jan. 7. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom,gondolkozz el mit is akarsz,mert előre sajnálom a "barátnőidet".

Várjunk csak. Lehet lány vagy. De akkor is gondolkodj el. Lehet jobb lenne akkor magadban lenni. Nem hülyíteni mást.

2017. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van. Am bevallom én is ilyen vagyok de ez önző dolog. inkább nem is kezdek bele semilyen kapcsolatba. vettem egy kutyát és azt szeretgetem ha arra van szükségem. igaz szex nincs mert kankutya és amúgyis megharapna ha próbálkoznék
2017. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én sem akartam belemenni semmilyen kapcsolatban se..csak a jelenlegi "barátom" ragaszkodott hozzá hogy próbáljuk meg..

a szex meg hidegen hagy úgyhogy a hiányába nem igazán fogok belepusztulni.

2017. jan. 7. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, becsapod a barátodat. Az elég gáz indok, hogy ragaszkodott. Ha én nem akarok valamit, az nem lesz, hiába mondogatják az ellenkezőjét.

Szerintem gondolkozz el ezen. Remélem megkapod az élettől a fordítottját...

2017. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na mintha már nem kaptam volna eleget az élettől így is..remek..
2017. jan. 7. 16:14
 6/6 Deflohelp ***** válasza:

Szimplán nem találkoztál még olyan partnerrel, akinek a megtartása érdekében mindenre képes lennél,

akkor eszedbe nem jutna kibúvókat keresni, hárítani, elköteleződéstől tartani.

Teljesen normális az az állapot, amiben most vagy.

Kívánom, hogy minél előbb találkozz az igazival (igazikkal, mert biztos vagyok benne, hogy többen is lesznek még életed folyamán).

2017. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!