Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a reakció tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció tőlem szakítás után?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint két évig voltunk együtt, a családja utált, lenézett (...), sokat veszekedtünk, többször kavar lányokkal a hátam mögött, stb.

Egy hónapja szakítottunk szinte közös megegyezéssel.

Mikor megláttam van új barátnője egy hete, hirtelen rosszul lettem, mint ha lehúztak volna a szemem elött er rolót olyan érzésem volt. Megmagyarázhatatlan.

Sokszor dicsekedett ő azóta már mennyi csajjal lefeküdt, azokkal mennyivel jobb volt a szex, stb.

Ilyenkor mindig hírtelen rám jött egy elég sokáig tartó remegés. Tavaj is volt ilyen, hogy miközben szünetet tartottunk közben ő össze jött egy csajjal. Azt is megláttam facebookon és akkor is ugyan így éreztem magamat.

A mostani és az akkori barátnőjét is bírja a családja, testvérei. Ez is rosszul esik. Èn bàrmit tettem csak kinevettek és viccet űztek belőlem.

Hogyan nyugodjak le?

Volt más is így, hogy alig tudta megemészteni, hogy a volt párja már másé?

Kérlek adjatok tanácsot! :(


Én 18l, volt barátom 20f



2017. jan. 6. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális, hogy ideges vagy egy gyökér egy gyerek ez így a leírás alapján "jajj mert én vagyok a macsó" komolyan mondom, hogy egy szégyen ez a viselkedés :D Én voltam hasolnó helyzetben, de kajakra csak kinevettem a csajt hogy milyen idióta.



Azóta gyereke van szerintem azt sem tudja kitől+ az egész életét elcseszte 24 évesen :) szóval nyugi mindenki azt kapja amit érdemel, ha nem is azonnal akkor is. Mindennek van következménye, és csak így nem lehet átgázolni az embereken...te inkább vond le a tanulságot ebből, de ne készülj ki más is volt már hasolnó helyzetben.


Jön még másik pasi is aki talán megbecsül.

2017. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nagyon nem éri meg rajta rágódni, vele van a baj az biztos! Talán lehet hogy több idő kéne hogy megemészd, vagy esetleg ha keresel normálisabb fiút

az leköti a figyelmed

2017. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek is adj időt magadnak a felejtésre. Az idő az nagy segítség ilyenkor, de 1 hónap nem elég egy 2 éves kapcsolat elfelejtésére.


Ne menekülj rögtön egy másik kapcsolatba azzal nem oldasz meg semmit.

A leírtak alapján kár bánkódni érte, hidd el. Lehet, hogy egy pár hónap múlva már találsz egy másik, egy sokkal rendesebb srácot :)

2017. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2017. jan. 6. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó nagy gyökereket fogtok ki lányok. Ma már nem tudom hányadik ilyen kérdést látom, hogy a pali nyomorult, össze vissza megcsal.

Én is csak azt tudom mondani, hogy ne foglalkozz vele, az ilyen ember nem éri meg.

2017. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, találni fogsz majd egy olyan srácot, aki férfiként viselkedik,nem kisfiúként, aki megbecsül!

Én azt mondom, hogy örülj, hogy vége, aki képes valakit megcsalni, annak nincs gerince!

A srác csak azért mondogatta,hogy nással jobb volt, vagy hogy mennyi csajt megkapott, hogy neked rosszul essen. El ne hidd minden szavát! Tudja. Hogy neked mi az, ami rosszup esik és kihasználta. Az ilyen kis mocskok miatt nincs sok nőnek önbizalma.:(

Fel a fejjel kicsilány!

Én az egyik exemet úgy felejtettem el ( 1 évig voltunk együtt,megcsalt egy lánnyal) hogy a barátaimmal voltam( 2hétig ki sem mozdultam,1 hétig nem ettem) de a barátaim megelégelték, programokat csináltunk,mentünk ide-oda. Te is tedd ezt! Meglátod el fogod felejteni!:)

2017. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!