Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bejöhetek neki, ha azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki, ha azt mondta rám a srác?

Figyelt kérdés

Élőben még nem találkoztunk, a képemre azt mondta, hogy helyes vagyok..

Basszus én egy pasinak mondok ilyet, nem egy 20 éves lányra:(

Őszinte legyek nem esett jól.

Fiúk ti általánosságban milyen csajra mondjátok azt, hogy helyes?



2012. nov. 19. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert annak örülnél, ha azt mondta volna, hogy "jó ronda vagy, ne küldj már több képet, köszi!" ?
2012. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D

nem, de azért nem vagyok csúnya, más fiúk erre a képemre ált. azt mondják h szép vagyok, meg élőben is effelöl kapom a visszajelzést.

de ez a srác meg annyira fura, azt se tudja mikor mit akar..

2012. nov. 19. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett a "helyes" negatív jelző?
2012. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mostantól
2012. nov. 19. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart sablondumát nyomatni, szerintem azért írhatta ezt. Örülj inkább, hogy nem idiótával beszélsz, aki agyon dícsér és közbe, meg jól átver.
2012. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
örülök persze, tényleg nem átlag, vhogy sosem úgy reagál bármire, mint ahogy én gondolnám a többi fiúval való beszélg. alapján
2012. nov. 19. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem értem,hogy ezen miért sértődtél meg?!
2012. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is tuti ezt mondtam volna, ha tényleg tetszik a csaj
2012. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

akkor jó.

nem megsértődtem, ne tessen félreérteni:)

csak sose mondta még rám ezt egy fiú sem.

én viszont sokszor mondtam olyan fiúra, aki jól néz ki, jól nevelt és normális életfelfogású.

de akkor azt mondjátok, lehet lányra is ugyanúgy mondani.

amúgy lehet az az ország régióin belül változó, felénk tényleg csak fiúkra mondjuk:)

de nem akarok ezen ennyit lovagolni.

köszi a válaszokat^^

2012. nov. 19. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar ilyen ostoba. A helyes azt lanyra is mondjak. Arra aki.cuki aranyis. Az nsgyon jo ha ezt mondta...bar olvastam valahol hogyvan aki.azt mondja szep aki azt mondja helyes az a cuki aranyos de annyira nem jon be.....ez is lehet ;)
2013. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!