Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Mit lehet egyáltalá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Mit lehet egyáltalán tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szóval a fiú,akit mindennél jobban szeretek,elhagyott,és nem tudom hogy mit tegyek. Hiányzik és nagyon szeretem. Hogy dolgozzam fel az elvesztését? Nem bírom a hiányát,minden olyan üres nélküle,és úgy érzem sose leszek már boldog... :'(
2017. jan. 8. 13:04
 1/5 Párnahuzat ***** válasza:
Azt hogy elhagyott, hogy érted? Tudod hogy miért? Beszéltél azóta vele?
2017. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem vele azóta. Tegnap este történt,azóta folyamatosan csak sírni tudok :'(

Nem tudtam vele azóta beszélni,mert teljesen megszakított mindenféle kapcsolatot kettőnk közt...

2017. jan. 8. 13:20
 3/5 Párnahuzat ***** válasza:
Akkor próbálj valamit csinálni ami kikapcsol. Vagy próbálj meg valahogy beszélni vele.
2017. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Waterpolo111 válasza:
Szia én is ugyan így voltam ezzel, csak én fiú vagyok. Úgy lehet minél hamarabb elfelejteni, ha törlöd facebookon és keresel valaki mást. Tudom, hogy eleinte nagyon nehéz lesz, de ha találsz valaki olyat, akivel boldog vagy, akkor már csak nevetni fogsz az egészen. :) Minden jót és kitartást!
2017. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy keresd, ha o letiltott, azt jelenti, lezárta a dolgot.

Foglald el magad mással, öt meg hagyd békén.

2017. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!