Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdő alkoholista lennék 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő alkoholista lennék 18 évesen, lányként a barátommal karonfogva?

Figyelt kérdés

Igazán 17 évesen kezdem el bulikban inni, vodkát, jagert. Aztán ha többbnapra elmentünk valahova, szinte mindig megesett, hogy a földig ittam magam, sírtam, hánytam majd elaludtam és amikor felkeltem minden rendben volt. Ha néha a barátnőimnél aludtam az első az volt, hogy igyunk. A tavaly télen elég rosszúl éltem meg egy 3 éves kapcsolat szakítását így minden hétvégen leittam magam. Most már csak bulikon iszok amiegy hónapban 2-3 alkalom persze mindezt a barátommal és azon kapom ma magam,hogy kb egy hete minden este megiszok egy kis jagert, simán vagy naranccsal.

Baj van? Még a barátom sem iszik egyedül.


2017. jan. 9. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

én már túlestem ezn a koromon 15 éves korom végén és most tavaj már alig volt valami:D


17/f lassan 18

2017. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát, azért egy kicsit lehetne csökkenteni a beviteli mennyiséget :D
2017. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen az vagy, mert az agysejteid úgy elpusztultak, hogy sok esetben eltűnnek betűk is az írásodból!! "kezdem " hova lett a T??? What does the T say?? Help meeeeeeeeee!!! She destroyed me!!!!


FÖldig ittad magad?? NAh látod mondom én, azt se tudod melyik bolgyón élsz olyan sokat vedelsz, szerinted a Marsról jöttél ide és közben piáltál vagy mi?

2017. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Durwa
2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is iszok mindennap, elvileg alkoholisták vagyunk orvosi értelemben, mert a rendszeresség a lényeg, nem a mennyiség,. meg hogy berúgsz e nagyon...Szerintem te most éled ezt a korszakod, hogy ez még buli hogy ihatsz stb 22f
2017. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Chopen ***** válasza:
Az egyedül ivás tök jó poén.
2017. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Társaságban jól elsik. Meg amúgy is az alkohol az ember legjobb barátja. Én is ilyen vagyok csak fiúba. Szakítás után nem kíméltem a májam, de akkor haverokkal vedeltem inkább.
2017. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Kell a napi 3 liter folyadékbevitel. Teljesen normális.
2017. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Látom.csak fiuk vannak így többségben.
2017. jan. 9. 20:15
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Én lány vagyok és szerintem undorító ha egy nő iszik.
2017. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!