Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha a fiútok apja alkoholista lenne?

Figyelt kérdés
Apám régebben nagyon durván az volt mostmár szerencsére csak akkor iszik ha rájön az elvonási tünet, de ha olyan akkor eléggé ideges és folyamatosan kötekszik mindenkivel. Természetesen amikor ilyen akkor próbálnám elkerülni a vele való találkozást. Nektek ez nagyon kizáró ok lenne?
2016. febr. 17. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mert nem te tehetsz róla. Viszont olyankor én is elkerülném az apádat... Tuti óvakodnék tőle. Viszont ha te nem olyan vagy... Akkor mért zavarna?
2016. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ht....őszimtén megmondom emgem nem zavar addig míg nem csinál olyat ami nekem nem tetszik. Ha már olyat csinálna biztos nem hagynám annyiba 15/L
2016. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyugi :) Amíg nincsenek tisztában ezek a lányok azzal, hogy hajlamosak vagyunk olyanná válni, mint a szüleink, addig nem zavarja őket. Nem mondom, hogy tutira olyan leszel, mert ezt most még nem lehet tudni :) Majd 30-40 éves korodra kialakul.
2016. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lenne/lesz olyan dolog ami miatt azzá válhatnék. Pontosan tudom mit csinál az alkohol az emberrel és már ez az egy dolog a sok közül elég ahoz, hogy rá sem nézek semmi féle alkoholra :)
2016. febr. 17. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
De hisz már láttam részeg embert és az nem csinált semmit peddig a legjobb haverom és szerelmes is belém . akkor ezt nem értem jó lány létemre nem is érthetem ez tény.
2016. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aközött elég nagy a külömbség ha valaki csak egy este részeg nem pedig 1-2 napig :)
2016. febr. 17. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó ez is igaz nem minden napos de eltudnám viselni ha valaki részeg :)
2016. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amikor részeg akkor lényegében semmi baj nincs vele mert csak hazajön, beszél anyámmal pár szót és alszik. Amikor viszont már napokon keresztül semmit nem iszok akkor olyan elviselhetetlen.
2016. febr. 17. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem. Ismerős
2016. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ha berúgok akkor csak hüeséget beszélek xd

Váárj józanul is xd

2016. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!