Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Egyik szalagavatón megtetszett egy lány, hogyan tovább?

Elmentem a szalagavatójukra, és nagyon megtetszett ott az egyik lány :D Vannak közös ismerősök is, hogyan tudnék megismerkedni vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány

01-10 14:15  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Megkéred a közös ismerőst, hogy mutasson be neki!

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 01-10 14:18 Privát üzenet
longlife nevű felhasználó válasza:

Ne már a közös ismerősön keresztül.Nem protekciót akarsz.Menj oda.Udvarolj,beszélgessetek,kelts jó benyomást magadról,legyél érdekes számára.Érd el,hogy Ő mondja neked:De jó látni,végre találkozhatunk,már hiányoztál,...Aztán majd te se felejtsd el ezeket,vagy hasonló szépeket mondani neki..

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 01-10 14:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én nem ismerem őt egyáltalán, még sose láttam :D

# 3/8Időpont 01-10 14:48 Privát üzenet
Akkor hogy tetszett meg ha sose láttad?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 01-10 14:50 Privát üzenet
Uristen annyira nehezukre esik normalis valaszt adni.
Nem azt mondta hogy mar reg ota tetszik neki hanem hogy ott megtetszett. Ez teljesen mas. Na igy tetszhet neki a lany.
Amugy baratommal mi is igy ismerkedtunk meg.
Szoval kezdemenyezz beszelgetest, hozd a jo formad,ennyi.
A tobbi jon magatol.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 01-10 14:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mármint hogy találkozni nem találkoztam vele, bocsi rosszul fogalmaztam :D Csak a táncokon láttam, meg utána a folyosón egymásra pillantottunk

# 6/8Időpont 01-10 14:55 Privát üzenet
Valahogy kérd meg az ismerősödet, hogy járjon közben az érdekedben, "véletlenszerűen" legyetek egy társaságban, és akkor bemutat. Aztán meg megismerkedtek, barátkoztok és ha mindketten kölcsönös szimpátiát éreztek egymás iránt, akkor lesz folytatása. Azért majd éreztetsd a lánnyal, amikor már elég jól ismeritek egymást, hogy tetszik neked. :)

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 01-10 14:56 Privát üzenet
longlife nevű felhasználó válasza:

Úgy látom csak az ismerősöd hátán kell felmássz a feladathoz.Na nézzük ezt hogy csináld.Először is laza legyél.Amikor a közös ismerősöd és a lány egy társaságban van,bátran menj oda a társasághoz az ismerősödnek köszönni elsősorban,majd mindenkinek szia,aztán kérheted hogy mutasson be a lánynak téged.Vagy ha már úgy is laza vagy az ismerős után a lánynak bemutatkozol. kézfogás vagy puszi,azt te döntöd el,de a puszi az üljön.Majd megdicséred:De jól nézel ki,Figyeltem a táncotokat,a tánc párod jól döntött.Én is téged választanálak,annyira szépen adtátok elő..aztán csak így továbbb...csináld

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 01-10 16:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szalagavatón külsőssel táncolok, meghívjam a párom szüleit is?
Ha egy lány kér fel, hogy táncoljak vele szalagavatón az jelenthet valamit?
Hat Fiút megkérdeztem hogy szalagavatón táncolna e velem. Mindenki nemet mondott nekem, pedig nem vagyok csúnya lány. Jó az a kimondott mindenki álomnője sem. Mit tegyek?!
Gáz, ha a szalagavatón lány létemre kb.3 cm-vel magasabb vagyok a keringős partneremnél?
Mi a véleményetek? Táncoljak szalagavatón?
Szerintetek táncoljak a szalagavaton?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu