Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Gáz, ha a szalagavatón lány létemre kb.3 cm-vel magasabb vagyok a keringős partneremnél?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szalagavató, lány, keringő, magasság

2015-09-23 19:46  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Egyáltalán nem gáz. Az a 3 centiméter nem látszik, ráadásul nem is azt fogják figyelni. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015-09-23 20:08 Privát üzenet
3 centi szinte semmi. mondjuk azt nem írtad, hogy alapból ennyivel vagy magasabb, vagy cipőstül leszel. ha alap+cipő, úgy már látványosabb lesz a különbség. de max az alacsonyabb jobban kihúzza magát

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2015-09-23 20:09 Privát üzenet
Amúgy nem azért szoktak a nők magassarkú cipőt venni keringőnél hogy egy magasak legyenek csak a mai korban fura hogy a nő magasabb régen direkt rámentek arra hogy magas legyen egy lány a táncmulatságokon így jobban figyeltek rá. Szóval nem gáz hogy magasabb vagy hiszen kort idézel vele. Ez az egymagasság csak a mai kor kamuja hogy minden tökéletesnek látszon de felesleges mert hangulatot öl szerintem. Nem melleslg úgysem fogja senki észrevenni ha téged zavar ne zavarjon.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2015-09-24 04:40 Privát üzenet
3 centi nem is látszik. De nem is értem miért lenne gáz ha a lány magasabb, semmit nem számít hogy ki magasabb kinél mennyivel, annyira egy lényegtelen dolog.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2015-09-24 13:23 Privát üzenet
Mit törődsz vele? Az a nap rólad szól, ha te olyan partnerrel szeretnél táncolni, és ő is szeretne veled, de úgy alakult, hogy alacsonyabb, hát na bumm; szerintem senki nem fog beszólongatni érte, hogyha mégis, akkor rá se hederíts! Amúgyis mááá, nehogy már 3 centin legyél fennakadva; szembetűnő, igen, de nincs baj vele. Úgyis a tánc lesz elvileg az érdekes, nem hogy ki kivel; bár okés, na de most mit kell még ezen is izgulni

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2015-09-24 13:28 Privát üzenet
Egyáltalán nem gáz. A lényeg, hogy jól érezd magad mellette.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2015-09-24 16:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hat Fiút megkérdeztem hogy szalagavatón táncolna e velem. Mindenki nemet mondott nekem, pedig nem vagyok csúnya lány. Jó az a kimondott mindenki álomnője sem. Mit tegyek?!
Mi a véleményetek? Táncoljak szalagavatón?
Szerintetek táncoljak a szalagavaton?
Fiúk! Melyik ruhát látnátok szívesebben a barátnőtökön a szalagavatón? 16/l
Milyen frizurátok volt, vagy lesz a szalagavatón? Nem tudok választani
Szerintetek nagyon feltűnő, ha egy szalagavatón minden lány tiszta fehér ruhában van kivétel egyet, akinek a ruhája sárgás fehér árnyalatú?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu