Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam aki nagyon bejön nekem. Nincs se facebookja se messengere. A szüntetben se igen beszélgetübk mivel ő a barátnőivel van én meg a haverokkal. Nem tudom mit kéne csinálnom hogy jobban a, , látóterébe" kerüljek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd jobban megismerni, akkor csak úgy teheted meg, hogy odamész hozzá és megszólítod, beszélgetni kezdetek. Ha már élőben párszor váltottatok szót, nincs konfliktus közöttetek, úgy érzed ő szimpatikusnak tart, akár mint egy barát, akkor kérd le a telefonszámát, hívd fel időnként, és ha még mindig jóban vagytok, és még mindig tetszik neked, akkor hívd el valahova, teázni, üdítőzni, fagyizni, sütizni egyet.
2017. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha osztálytárssal akarsz összejönni, akkor azt nagyon gondold át, mert ha talán nem működik és nem maradtok barátok, akkor sok kínos helyzet jöhet.
2017. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Virágvagyok ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Nagyon gondold át, ha osztálytárssal kezdesz ki! Nálunk a suliban az a szabály, hogy: "OSZTÁLYTÁRSSAL NEM JÁRUNK!" (mármint a abarátnőimmel hoztuk ezt a szabályt :D) Szerintem te is ezt kövesd, de amúgy mennyi idős vagy?
2017. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hány évesel vagytok??
2017. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
évesek*
2017. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!