Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Miert van az, ha valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert van az, ha valamit nem ugy csinalunk mi lanyok, ahogy nektek tetszik, hogy egyszeruen kiborultok? Miert nem lehet megerteni es megbeszelni a dolgot? (persze tisztelet a kivetel) 19/l

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Lányok!

Miért van az, hogy általánosítotok?

2017. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
irtam,tisztelet a kivetel..
2017. jan. 11. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, tisztelet a kivétel, nem általánosíthatsz. Én például minden konfliktust át akarok beszélni, mert csupán így tudok tanulni a hibáimból, így vagyunk képesek a problémát kiköszörülni, és így tudjuk megelőzni, hogy mégeszer elkövessük a hibát, illetve lehet, hogy a másik fél nem is hibás, csupán én értelmeztem félre, és ha nem adom meg a lehetőséget, hogy megmagyarázza, akkor azzal neki és magamnak is ártok, plusz mint bűnős ember nincs jogom csak úgy a saját feltevéseim szerint ítélkezni.

Aki nem beszéli meg az makacs, csökönyös és sokszor buta, mert nem látja át, hogy a megoldás a kommunikációban rejlik mindig, hiszen az emberek nem hiába társaslények.

2017. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetertek az utolsoval,de nem ertem akkor miert nem tud minden ferfi igy gondolkodni:/ ha igy lenne sokkal konnyebb lenne minden.
2017. jan. 11. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:

"tisztelet a kivetel" és "miert nem tud minden ferfi igy gondolkodni"


Leírtad a válaszod. Van kivétel, mert nem minden férfi ilyen, ebből egyértelmű hogy nem fog mindenki ugyanúgy gondolkodni. Stimm?

2017. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz embereket találsz.
2017. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azzal sosincs bajom, hogy ha valaki valamit rosszul csinál, meg lehet beszélni.

A gond az, hogy

1. Nem lehet vele megbeszélni.

2. Megbeszéljük és ugyanúgy azt csinálja.

Nekem sajnos eddig ezzel a kettő félével volt dolgom, de jó látni, hogy olyan is van mint te.

2017. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!