Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdtem egy fiúval akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy fiúval akivel még nem vagyok együtt és kicsit túl hamar, azonban nagyon tetszik és szeretném ha komolyra fordulna a dolog, de félek hogy megun. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
18 vagyok ő 19, és elvileg ő is komolyat akar, de félek hogy így megun, meg nem fog többet megbecsülni... mit csináljak hogy valahogy ezt a dolgot jelentéktelennek vegyük, és olyan legyen mintha nem történt volna meg?

2014. nov. 9. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én az első napon feküdtem le a barátnőmmel 5 hónap telt el, és még együtt vagyunk... egy korai szex nem kell hogy tönkre tegyen minden.

Beszéld meg vele az érzéseid, hogy megkedvelted minden jó volt, és te eltudnál képzelni többet is, ő mit érez?


Engem egyáltalán nem zavart, hogy odaadta magát a barátnőm első napon, kicsit gyors volt minden, de így volt jó, persze érzem ez nem lesz hosszú szerelem, de nem emiatt :)


Ez csak egy hülyeség, hogy aki hamar odaadja magát azt ku*vának gondolják, én barátnőm pl annyit mondott, hogy annyira megkedvelt annyira szimpatikus voltam, hogy nem akart várni a szexel.

25/F

és nem gondoltam könnyűvérűnek :)

2014. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyél unalmas és ne stresszelj ezen.

Én is lefeküdtem a barátommal nagyon hamar, de nem történt semmi rossz emiatt. Egyszerűen csak tudta, milyen lesz a szex velem.

Az már régen rossz, ha egy lányban csak annyi érdekes van, hogy nem sikerült még megdugni.

2014. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hogy máskor ne feküdj le vele túl hamar.

Miért nem vártad meg, hogy érzelmek alakuljanak ki először? Ez olyan rideg és üres, ahogy sportnak hiszitek a szexet...

2014. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Az már régen rossz, ha egy lányban csak annyi érdekes van, hogy nem sikerült még megdugni."


Hát tévedsz. Az a régen rossz, hogy a szexhez nem kell már szerelem, simán bárkivel lefekszenek az emberek. Ti sem tanultátok meg, hogy szexet csak a szerelmünkkel? Hova alacsonyítjátok le?

Miért is baj az, hogy valaki nem adja oda magát azonnal? Az a szomorú és nem követésre méltó, hogy a szexet csak egy sima tevékenységnek tartjátok, és bárkivel csináljátok. Na ez a szomorú.


Értékesebb az a lány/fiú, akinek nem volt sok kapcsolata, és nem fekszik le bárkivel rögtön.

2014. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sietni kell, holnap végül is meghatol mind a 2en


/sarcasm off

2014. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat! Végülis első 2 válaszadó szerintem igazatok van hogy nem ez kell legyen a mélypont és az érdekesség a kapcsolatban. Persze az is igaz h elsiettük a dolgot, és tényleg akkor jobb lett volna amikor már jobban ismerjük egymást és szerelmesek vagyunk, de ez már a rushing world :/ Szerintetek az jó ötlet hogy megmondom neki hogy nekem gyors volt, elkapott a hév, és vegyünk vissza a tempóból egy picit?
2014. nov. 9. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!