Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinálhatnék? Hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinálhatnék? Hagyjam?

Figyelt kérdés
Na szóval. Már régóta tetszik nagyon egy srác, aki az évfolyamtársam. A legjobb barátom történetesen az ő osztálytársa. Egyszer (eléggé illuminált állapotban voltam mit ne mondjak) odaadtam a telefonomat a legjobb barátomnak, akinek támadt egy isteni ötlete és ráírt. Az ÉN telefonomról. Nagyon furcsa dolgokat mondtam és elmeséltem neki, hogy bejön valaki. Rákérdezett, hogy ki, de én elraktam inkább a telefonomat nehogy valami hülyeséget írjak. Másnap reggel újra rákérdezett és úgy voltam vele, hogy miért ne egyszer élek és elmondtam hogy ő tetszik. Mondta hogy ez kedves meg minden és hogy szívesen megismerkedne velem. Akkor aznap beszélgettünk egy napig de az volt életem egyik legerőltetettebb beszélgetése. Másnap láttam suliban de nem köszöntünk egymásnak. Azon a héten én párszor köszöntem neki, nem tudom hogy miért nem köszönt vissza. Lehet hogy csak nem hallotta. Azóta már hónapok elteltek, én írtam neki karácsonykor is, nagyon aranyos volt ő kezdeményezett beszélgetést. De azóta már megint nem változott semmi. Ugyanúgy megyünk el egymás mellett ( én mindig mosolygok de mindegggggy) és eljutottam arra a pontra hogy kezdem kerülni. Közben meg megis mindig őt keresem a tömegben. Nem akarom ráhagyni mert nem tudok mit csinálni bejön nekem. MOST AKKOR MIT CSINÁLJAK???????????????????????17/L

2017. jan. 11. 14:39
 1/3 okosóra ***** válasza:
A srac tokelten ha nemis koszon neg el sem utasit
2017. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez zavar téged. A kommunikáció mindennek az alapja, ha esetleg kapcsolatba is léptek. :D
2017. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, békénhagytam inkább, kiderült, hogy van barátnője, ráadásul úgy, hogy a legjobb barátomnak, aki az osztálytársa (tudta, hogy a legjobb barátom, és hogy úgyis elmondja nekevnm) mutatta neki a csókolózós képeket. Meg amúgy is eléggé egy unszimpatikus személyisége van. Ja, szóval ennyi lett ebből is.
2017. ápr. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!