Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nagyon tetszik, de barátnője van, szerintetek hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje tetszik a srác, de sosem mertem kezdeményezni nála meg tök zavarban vagyok a közelében, azonban pár hónapja rájöttem, hogy hova szokott járni és gondoltam összeszedem a bátorságomat és megpróbálok a közelébe kerülni. Azonban kiderült, hogy barátnője van, már kb fél éve. Így gondoltam nem leszek kapcsolat romboló és más után nézek, de múltkor is láttam és annyira jól nézett ki, annyira tetszett, tök tanácstalan vagyok. Gondoltam akkor kivárom az alkalmat, de kitudja meddig lesznek együtt.

2017. jan. 3. 07:21
1 2
 1/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
66%
Bírjál már a 3,14náddal! Foglalt, felejtsd el. Az meg nem érv, hogy annyira "jól nézett ki" egyem azt a belső értékekért élőhaló fajtádat kisjányom.
2017. jan. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
Foglalt szval hagyd.. Max ha szakit a baratnojevel akkor legyel neki tamasz ugy nagyobb eselyed van de jelenleg semmi keppen se mozdulj ra mert elegge undorito lenne reszerol is es reszedrol is ha tovabb alakulna.
2017. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
23%
Ha szeretnéd szerezd meg! Az csak egy dolog, hogy van barátnője.. de nem biztos, hogy szereti, boldogvele... tudod ki foglalt? Akin fekszenek! ;)
2017. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Nincs olyan hogy foglalt valaki, ez egy baromság.


Próbálkozz nyugodtan, legfeljebb nem sikerül.

2017. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
próbálkozhatsz végülis de éegyél konkrét és az első alkalommal hogy azt mondja NEM hagyd békén tiszteletben kell tartani
2017. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kikezdesz vele, akkor a csajával is kikezdesz. És nincs rosszabb, mint egy tigris, ami védi az ami az övé. Tegyük hozzá jogosan.
2017. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem undorito ha valaki foglalt predara hajt. Jobban bele gondolva neked hogy esne ha te egyutt lennel vele es mas ra hajtana? Termeszetesen felhaborodnal es eljatszanad a hattyuk halalat. Cafold meg ha tevedek. Egyertelmuen hagyd a sracot barmennyire is "jol nezett ki" majd ha esetleg szakitanak akkor ugy is adott lesz az alkalom sot sokkal korrektebb lenne.
2017. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj gyerekek, mi lenne ebben az undorito? Nem a ferje meg a 3 gyerekének az apja...


Nem a kérdező feladata megvédeni mások kapcsolatát...

2017. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd annyiban,keress mást rengetegen vannak akik "jól néznek ki"
2017. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy kedves 3# ha már több mint fél éve Van barátnője akkor talán valami oka van hogy pont vele van együtt és más lánynak/lányoknak is nemet mond! Kedves kérdező ezen gondolkozz kicsit.
2017. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!