Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nincs kapcsolatom? Meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs kapcsolatom? Meg ha lehetne is miert hatralok meg? 17/l

Figyelt kérdés

Reg volt mar baratom.. es mostmar jo lenne ha lenne egy olyan szemely mellettem akivel mindent megtudok beszelni es szeretjuk egymast..

Viszont ha odakerulne a sor mindig elutasitom az adott pasit.

Lehet azert mert meg mindig az tetszik aki le is torolt facerol es mindenkiben ot keresem? Vagy nrmtudom:/

De jo lenne valaki mellem..

Vagy lehet csak szeretethianyom van?

De vannak barataim.. ok szeretnek es en is oket . Csak valami kozelebbi kellene

Tanacstalan vagyok!😐😣


2017. jan. 11. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak még gyerek vagy és magad sem tudod mit akasrz, ami a lehet ez, vagy lehet az írásodból tanusít is.

TÚl magas elvárás? nem kezdeményezel? yah meg elutasító vagy, akkor tudom, ha tetszik neked akkor miért utasítod el? ha nem tetszik akkor meg értem, de még egy olyan se volt, hogy tetszett az illető?

2017. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet nagyon valogatos vagyok.. de ilyen vagyok nemtudok mit csinalni.. egyedul halok megxd
2017. jan. 11. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy szeretgetnék már egy lányt de mindig mindenki messze lakik,ha pesttől 200 km re laksz te is akkor vagy közel vagy még messzebb :D 17/F
2017. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt felismerem, ezt az egyedül halok megxd-t nem most írtad ezt ki először mi?
2017. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tényleg szeretethiányod van. A barátság, ha igazán jó, akkor "közelebbi", mint egy párkapcsolat. Elsősorban a barátságokra kellene ráerősíteni, ha egyedül érzed magad. :)

Amúgy meg ha valakit zsigerből visszautasítasz, azzal nem is lenne jó a kapcsolat. Ha megfelelő, hozzád illő srác próbálkozik nálad, akkor azonnal (vagy kicsit később) tudni fogod, hogy ő kell neked. Ha csak magányosnak érzed magad, akkor olyannal is magányosnak fogod érezni magad, akivel csak azért vagy együtt, hogy ne légy magányos.

2017. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt ne ismerkedj, tapasztalatból mondom. Amúgy, természetes, 17 éves, tini leányzó vagy. Normális hogy kapcsolatra vágysz, akárcsak mindnyájunk. Ismerkedni kell, és nem szentimentális baromságokkal foglalkozni. Ha tetszik valaki, akkor nem félni kell, elutasítani, aztán itt panaszkodni. Hanem csak fogni magad, és tovább menni a dologgal. Ismerj meg minél több embert, és se perc alatt találsz srácot. Sok sikert 18/f
2017. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én tudom a választ, de nem írom le mert megbántanálak vele.
2017. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!