Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkednétek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednétek meg egy lánnyal a vonaton?

Figyelt kérdés

Két fő szövegre gondoltam első: Szia! Bocs hogy megszólítalak csak érdekelne hogy tudsz-e valami jó szöveget amellyel csinos lányokat lehet megszólítani?

Második:Szia lehetne egy indiszkrét kérdésem? Csaj:(elvileg igennel válaszol) El tudod képzelni hogy egy idegennel szexelj? Csaj: Nem. Én: Akkor bemutatkozom (név) vagyok. Esetleg még az hogy elmondom neki hogy a krokodilok tojásainak a neme nem biológiailag meghatározott ha hideg van nőstény lesz ha meleg akkor pedig hím krokodil fog kikelni belőle.Esetleg még valami tippek? Miket kérdezzek stb.


2017. jan. 14. 14:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és vélemények szerint idősebb nálam a lány körübelül 19-21 éves lehet. Jómagam 18 és fiú vagyok.
2017. jan. 14. 14:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit dumálgatnék vele aztán bevinném a wc-be jól meg... :)
2017. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézus úristen... Nehogy a 2.-kal menj oda:DD

Nem tudom miért kellenek ezek az erőltett szövegek, csak menj oda és beszélgess vele.

2017. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 longlife ***** válasza:
A két fő szöveget ajánlották,vagy magad találtad ki?..csinos lányokat lehet megszólítani...még egy csajt sem mertél megszólítani,de te már több lányt szeretnél..Valószínűleg,mond egy alkalmazható választ.De utána ne hogy a másodikkal gyere.mert tökön fog rúgni.És még le bunkó parasztoz is..Ettől már az is jobb,ha be esel az ölébe,és azt mondod:lehetek az ölebed?
2017. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak 1 lányt szeretnék megszólítani :D Lehet félre olvastad de azt a lehetőséget sem vetem el hogy én fogalmaztam félre.
2017. jan. 14. 15:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként találtam mind 2 szöveget :D
2017. jan. 14. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy elhajtanálak, hogy életed végéig nem szállnál vonatra többet! Az általad vázoltak kisgyerekes marhaságok, normális lány nem erre indul be.

Felnőtt módra menj oda hozzá és beszélgess vele. Ne felejts el bemutatkozni!

2017. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább a szia, tudtad,hogy a krokodilok...stb? Annak legalább értelme is van.


Vagy megkérezheted azt, hogy miért kell gyakrabban mosdóba menni, ha alkoholt iszunk.

2017. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 3.14159265357989 válasza:

A második a legrosszabb. :D Jesszus, hát még nem is beszéltetek, mit gondolna rólad? Valószínűleg azt, hogy bunkó vagy és csak AZ kell neked, és a csaj nem is érdekel... (én pl. nagyon ki lennék akadva, ha ezzel jönne oda hozzám egy fiú, szerintem lehetséges, hogy meg is ütném vagy elkezdenék sikongatni, mert megijednék, hogy esetleg valami perverz, aki meg akar erőszakolni vagy ilyesmi...)

Az első sem valami jó szerintem, sokkal jobb módszer - ahogy a többiek is mondták, ha egyszerűen odamész hozzá és elkezdtek beszélgetni.

A krokodilos jó lehet, bár szerintem elég alap és sok mindenki tudja. De ha valami érdekességgel kezdesz, az szerintem jó ötlet, főleg, mert mindig jó valami újat megtudni, és ha furcsa vagy nagyon érdekes amit mondasz, akkor könnyebben meg is jegyez. :D (bár új ismeretségnél a húgyhólyagok átlagos méretének ismertetését nem javasolnám, néha még a barátaim is furán néznek rám, ha ilyeneket mondok, bár a pontos okát nem értem) De a lényeg, hogy szerintem ez a legéletképesebb ötleted :D Esetleg készülhetnél többféle érdekességgel, több témakörből, biztos örülne neki :)

2017. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!