Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban nagyon nyitott vagyok, sokat mosolygok, és rendszerint be nem áll a pofám... Haverjaim szerint nagyon jó velem lenni, mellettem nem lehet unatkozni. :)


Viszont, ha egy olyan társaságba kerülök valami miatt, ahol senkit sem ismerek és egyedül vagyok, akkor nagyon csendesen gubbasztok magamban.. Ismerkedésben nem vagyok jó...

Van pár lány, akikkel hetente egyszer talizok különóra miatt. Vannak ők 3an, és én egyedül... Nem ismerem őket egyáltalán, és mindig azt mondják, hogy még nem találkoztak ilyen csendes emberrel, miért nem beszélek soha... Nem is tudják, hogy amúgy milyen vagyok. De végül is, honnan tudnák....


Na most. Jövőre indulok középsuliba, egy teljesen új városba. A barátaim nem arra mennek, mindenki más úton halad..

Nem tudom, mi lesz ott velem... Hogy fogok ismerkedni? Hogyan akarják majd megismerni az emberek az igazi énemet??


Legfőképp fiúk érdekelnek, mert fogalmam sincs, hogyan lesz nekem valaha is pasim..:/

De lányok válaszát is szivesen várom, elvégre néhány jó barátra mindennél jobban szükségem lenne. -



2015. okt. 23. 23:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
Igen.
2015. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nem.
2015. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Még mitnem.
2015. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ja
2015. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Persze
2015. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Yo niga
2015. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha nem túl nagy kérés, leirnátok, hogy miért nem?

Csak hogy tudjam, mi a baj. ^-^

2015. okt. 23. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész új iskolába, akkor biztos vagyok benne, hogy lesz ilyen osztálytársad. Sőt, az elején mindenki ilyen, aztán óvatosan elkezdetek közeledni egymáshoz és semmi baj nem lesz és ott is megtalálod a saját kis társaságod. :)
2015. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján akár de ez függ még mástól is
2015. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Molnár Krisztiánnál van esélyed,igazi sexy,a nők kedvence.
2015. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!