Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Miben más ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Miben más ha egy tőled 3 (vagy tobb) evvel idosebb baratod van, vagy ha egy veled egykoru, vagy max 1-2 evvel idosebb? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A te korodat es az esetleges parok korat is ird oda legyszives
2017. jan. 14. 20:44
 1/3 anonim válasza:
14 éves vagyok a volt barátom 16. Én azért keresem inkább a nálam idősebb fiúk társaságát inkább mert sztem a velem egyidősek nagyon gyerekesek. De nemtom mások hogy vannak ezzel
2017. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár nem teljesen a kérdésedre válaszolok, de azért leírom. Én se értettem sokáig, hogy miért szeretikalányok a náluk idősebb fiúkat, aztán ahogy telt, múlt az idő, elkezdtem megtalálni önmagam (ami még vagy 10 évig fog tartani legalább), sokat változtam. Visszanéztem a 4-5 évvel ezelötti képeimet, meg visszagondoltam rá hogy milyen voltam, és teljesen megértettem, hogy miért csinálják ezt a lányok. Nagyon sokat fejlődik 16-20 éves kora közt az ember, 20-30-ról nem is beszélve (bár ezt még nem tudom).

szóval a lényeg az, hogy minden téren sokat fejlődik az ember, és nyilván vannak a lányok ezért egy idősebb pasival mint egy vele egykorúval, ha már megteheti. 20/f

2017. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
# 1 Egy 16 éves fiú kb. ugyan olyan gyerekes mint egy 14 éves! Nekem sok huszon éves haverom van és ők is nagyon gyerekesek! Szóval ha csak ilyen pár évről beszélünk, akkor színte semmi különbség nincs !
2017. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!