Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jobb, ha egy tinilány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb, ha egy tinilány egy vele egykorú (esetleg 1-2 évvel idősebb) sráccal "jár", annál, ha egy nála 5-6-7 évvel idősebb sráccal teszi ugyanezt? (Bővebben a leírásban. )

Figyelt kérdés

Elvégre mindkét srác "igényli" a szexet, sőt, előfordulhat, hogy az idősebb fiú még jó hatással is lenne a lányra, esetleg megóvná őt a rossz döntésektől, tapasztaltabb révén?


Nincs rossz válasz, véleményekre lennék kíváncsi.



2012. dec. 4. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hány éves lányról beszélünk?
2012. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Vegyük azt az átlag 15-17-et.
2012. dec. 4. 20:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lány?
2012. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi nem láttam hogy már válaszoltál.
2012. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét személyről van szó.
2012. dec. 4. 20:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert a kislány agyilag éretlen a jóval idősebb fiúhoz.Ìgy valószínűleg csak párszor megdugja és eldobja.Az egykorú fiú nagyon meg tudja becsülni a lányt.

Ez az elmélet csakis 20 alatt érvényes.

És persze mindig vannak kivételek.

2012. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja és ezt a lányok érettebbek szöveget hagyjuk,mert csak a testi érettségre igaz.
2012. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azért jobb, mert a tiniknek egymással kéne tapasztalatot szerezni. ha ez így lenne, nem lenne itt a sok lúzer, akinek nincs barátnője, mert a tinik az idősebbek karjaiba pottyannak. aztán ezek a ,,lúzerek`` 20 évesen tinik után fognak futni, azok megint bedőlnek nekik, és az ördögi kör bezárult.
2012. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Mások az igények. És még csak nem is szexuálisan, bár normális esetben szexuális téren is.

De egy 20 körüli fiú már túl van a minden este party-party korszakán, vagy legalábbis teljesen más stílusban szórakozik, mint egy 15 éves lány.

Valószínűleg műveltségben is akadnak rendesen problémák, mint azt az előttem szóló is említette...

2012. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, hanem hogy sz a bizonyos két ember hogy szereti egymást
2012. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!