Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rossz ez a számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ez a számotokra? Vagy milyennek találnátok ezt?

Figyelt kérdés

16-18 éves lányokhoz szól elsősorban a kérdésem, de mindenki tippjét szívesen fogadom!

Mit gondoltok arról, lányok, ha egy srác ír nektek, hogy az egyik barátnőtökről (aki a srác kiszemeltje) megtudjon többet vagy valahogyan megpróbáljon a kiszemelttel majd kapcsolatba lépni, ha máshogy nem lehet bizonyos okok miatt? Vagy ha ti lennétek a kiszemeltek, lányok? (Nincs közös ismerős, egy városba, de más suliba járnátok/járnának, nem jártok/járnak egy helyre szórakozni, ilyesmik.)



2017. jan. 16. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyesmit. Nem féltékenységből, mielőtt még valaki erre gondolna :D Egyszerűen csak az egyenes közeledés híve vagyok, nekem ez a előleges információ gyűjtés teljesen feleslegesnek tűnik. De ettől még szoktam tanácsokat adni a fiúknak a barátnőimmel kapcsolatban. Általában nem fogadják meg, aztán később nekem sírnak, hogy igazam volt, és mit csináljanak :'D
2017. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
már volt erre példa...aztán amikor összeveszett a barátnőmmel én lettem a következő célpont XDDDDDDDDDDDDDD
2017. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezen vesztél össze a barátnőddel vagy valami máson?
2017. jan. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!