Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam magamnak egy barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam magamnak egy barátot mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoval nekem még nem volt baratom és az osztalyomba már tobb mindenkinek volt ugyhogy en hazudtam magamnak egyet es utanna mar nem akartam tovabb hazudni es eldonttem hogy masnap azt mondom szakitottunk csak aznap kiderult hogy nem a legszebb lanynak is lett baratja es igy en is tovabb hazudtam hogy ne nekem ne legyen. Szerintetek mit csinaljak? Mondjam el az igazat vagy mondjam azt hogy szakitottunk vagy csak ne beszeljek rola vagy mit?(annyira belejottem a hazudozasra h kamu beszelgeteseket is csinalok a telomon h legyen mit mutogatni)

2017. jan. 17. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor te most szép lány vagy és elvileg bármilyen fiút megkaphatnál vagy, hogy is van ez?
2017. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
53%

Ne hazudj tovább. Vagyis már irtó ciki lenne bevallani, szóval mondd azt, hogy szakítottatok. Mert hosszútávon le fogsz bukni. Ha nem tudod hitelesen eljátszani a szakítást mondd azt, hogy csak szivattad őket. :D

(Off: nyugi, annyira nem nagy bűn az ilyesmi, tini korban mindenki csinál ilyesmi dolgokat)

2017. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Mondd, hogy szakítottatok, és ha kérdezősködnek akkor meg azt, hogy te nem jössz össze mindenkivel, mert te különb vagy annál! Sok szerencsét!
2017. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elso: Nem csak rosszul esett hogy a nalam rondabb lanynak is van baratja.Es nem mondom hogy olyan snzep vagyok de mindenki ismer olyat akinel szebb vagy akinel rondabb.

A tobbieknek nagyon nagyon koszonom!

2017. jan. 17. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond hogy szakitottatok. És h nem akarsz róla többet beszélni. Meg neked nem kell több kapcsolat.

Sok sikert!

2017. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy szakitottatok es ne hazudj többet soha
2017. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol akarsz kijonni ebbol akkor tenyleg csak annyit mondj hogy szakitottatok, esetleg ha kerdezgetnek mond azt,hogy bocsi, de nem akarok errol beszelni mert neked rossz vagy esetleg ilyesmi. Es ne aggodj nem kell siettetni, rad is rad fog talalni a szerelem .:)

17L

2017. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nektek is nagyon szeoen koszonom! :)
2017. jan. 17. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Lennék a barátod
2017. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a gondod párkeresésben. De ha nem sikerült, sikerül rátalalni egyre akkor tényleg hallgass #7-re!
2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!