Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon kicsit hazudtam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon kicsit hazudtam. Elmondjam?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint egy éve egyutt vagyunk es egyszer hazudtam egy kicsiket. Van az osztályomba egy csaj aki intim pc-t akar. Es o úgyse tudja ki az es amikor nagy volt a csönd egyszer es néma hallgatas egyszer veletlen magam sem tudom miert de fullentettem egy olyat hogy az egyik oszt tarsamnak intim pc-je lett. Es hogy o mondta meg minden... Valojaban csak oldani akartam a csöndet. Sose hazudok de ez kicsúszott. Most viszont lehet ott hagyna a sulit ahol van es lehet hogy atjonne hozzánk de akkor egy osztályba kerülne a csajjal... Nagyon kicsit hantaztam. Elegge lesokkolta a hír meghogy 16 evesen meg minden... Meg nem biztos hogy átjön (sőt amugy nem hiszem, de van ra esely)..Ennek a hazugsagnak mar vagy fel éve. De meg emlékszik ra. Mit tegyek? Nem akarom elmondani... Vagy óriásit hazudtam? Ti egy ilyenert szakitanatok a baratnotokkel? (Multkor tovabb rontottam a helyzetet azzal h mar nincs pc-je es h szégyelli h valaha volt) Ti megutalnatok engem érte?

17/L


2016. szept. 24. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom bazz mi van ezzel a világgal. Anno amikor 17 éves csajokkal ismerkedtem, teljesen normál, felnőtt témákról beszéltünk aztán jól megcsöcsörésztem őket, és erre itt meg 17 meg huszonévesektől olvasok olyan dedós szarokat, hogy el sem hinném, ha valaki mondaná.
2016. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez tini és nem felnőtt probléma...... hát igazából egyáltalán miért kellett ilyet mondani?
2016. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tini kategoria
2016. szept. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont senkit sem érdekelne :D Egyébként meg gáz, ha a barátodat érdekli más lányok ilyen dolgai...
2016. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!