Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki ha ketten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki ha ketten vagyunk tök normális vicces, ellehet vele beszélni, célozgat, nézegeti pl a körmeim, de ha máshol vagyunk akkor viszont ez meg változik. mi lehet az oka?! Tetszem neki de nem meri elmondani?!

Figyelt kérdés

##srác #szerelem
2017. jan. 18. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
És te miért nem mered megkérdezni? És meg van a válasz! Ennyi ez kérem.
2017. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Valószínüleg olyan mint én, utálom az álszent embereket, a drámákat és vicces se nagyon vagyok, de az egyik osztálytársammal pont ez a helyzet mint most veled.

Szerintem tetszel neki és ha viszonyzod az érzelmeket akkor nyugodtan kérdezz rá, de ha nem akkor egy lassú beszélgetéssel mond el az érzéseket iránta. Én meg vagyok győzött, hogy tetszel neki!

2017. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Talán mert nem akarja hogy mások levágjak hogy tetszel neki. Mert akkor lehet neked kellemetlen, mert lehet neked más tetszik
2021. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!