Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogyan dolgozzam fel?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hogyan dolgozzam fel?!

Figyelt kérdés

lehet,hogy rossz a kérdés...

Na,szóval.Van a suli legmenőbb sráca,aki szerintem elég ronda,más lányok viszont omlanak érte.Az én véleményem után mindenki azt mondja,hogy ez a szerelem jele(?),éshogy tuti,hogy szerelmes vagyok belé.Ezért megtrudta az a srác,hogy elvileg szerelmes vagyok belé.Annyira utálom az ilyen szituációkat!Ma még nem is ebédeltem,féltem,hogy a menzán összefutok vele.Nincs kedvem megmagyarázni,hogy ez hülyeség,de annyira el akarok bújni a világ elől...Mégis mi tévő legyek?

15/L



2017. jan. 19. 14:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindenki gondoljon amit akar :) ha meg tisztázni szeretnéd, akkor beszéld meg vele :)
2017. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Haha, nézőpont kérdése, mert a tagadás az elfogadás egyik lépcsője, de ezek szerint akkor mindenki bejön mindenkinek:'D, de ha azt mondod hogy nem én elhiszem neked, nem tudom ők miért nem:'D
2017. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha tényleg nem érzel semmit akkor nem kéne hogy ennyire zavarjon egy pletyka. Azt javaslom, hogy sz@rd le. Ha te tudod, hogy nem igaz akkor miért érdekelne, hogy mit hisznek a többiek?
2017. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
írtam privátban
2017. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne törődjél az ilyen pletykákkal, amúgyis minél jobban tagadod, annál jobban erősködnek, hogy "de bizony!". Hagyjad rájuk. Te már megmondtad, hogy nem, akkor valószínűleg 128. alkalomra se fogják felfogni. Egyébként is ,valószínű, képtelenek lennének elfogadni, hogyha egyszer valamiben nem lenne igazuk, amúgy lehet az is, hogy ők sem gondolják komolyan ezt, csak viccelődnek veled, mert ez most az új heppjük. Nem kell velük törődni, majd kinövik. Hogyha a pasi látja, hogy nem kezdeményezel felé, akkor ő is tudni fogja, hogy igazából nem tetszik neked, ez csak egy pletyka. Az is lehet, hogy valaki össze akar hozni titeket, mert nemtom, szereti a kihívásokat. Nem kell velük törődni, a te életed egyébként is a te életed, senkinek semmi köze hozzá. Hogyha bejönne valaki, te talán tennél érte, hogy együtt legyetek, de te meg fullra tagadod, nekik meg nem esik le, akkor hagyjad őket, örüljenek maguknak, magadnak akarj megfelelni, ne őnekik, lehet, hogy élvezik, hogy ugráltathatnak téged, mert mindig "fel kell ugranod", és tagadnod kell. Ezzel játszanak veled, ne hagyd már nekik! Tegyél rájuk magasról, semmi értelme, hogy velük foglalkozz, mert ők még ilyen lenti értelmi szinten tengetik életük; láthatólag nem tudsz velük szót érteni, nem beszéltek egy nyelvet, hiába is tagadod, ők az ellenkezőjét hiszik. Láttam egyszer egy ilyen paródiafelvételt, egy külföldi emberrel készült interjút feliratoztak úgy, hogy amikor azt mondta, ,,igen", azt írták ki alá fordításnak, hogy ,,nem"; szóval simán bármit ki tudnak forgatni, ne is törődjél velük. Ha nem értik meg, hogy nem vagy belé szerelmes, pedig te megmondtad kerek perec, hogy nem tetszik, és ők az ellenkezőjeként értelmezik, akkor te hogy akarsz velük társalogni? Pl nálunk az eleven az eleven, az angoloknál meg 11. Na, hát ha most ugyanarról a szóról van szó, de külföldön mást jelent, és az összes szóval így lesznek az emberek, hogy totál máshogy értelmezik, akkor abból nem lesz sikeres kommunikáció, és ezt ne is várd el tőlük az osztálytársaidtól, mert igencsak butácskák még, vagy esetleg viccesnek gondolják magukat, hogy most ezzel játszanak, hogy ilyeneket terjesztgetnek szórakozásból másokról. Hagyjad, hadd játsszanak, ne rontsd el a játékukat!:)
2017. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!